Gündem

Ekmek Federasyonu Lideri, Eski BİM CEO’su Galip Aykaç’ı ‘Ekmeğini Keserim’ Diyerek Tehdit Etti!

Bahçeli ve Erdoğan’ın da hedefinde olan BİM’in eski CEO’su Galip Aykaç’a bir tepki de Ekmek Üreticileri Federasyonu Başkanı Murat Kavuncu’dan geldi. Kavuncu, “Lan sen kimsin! Yavrum. Seni o mağazalarınla beraber alır aldığın yere sokarız. Tüm BİM mağazalarındaki ekmeğini keserim senin.’ diyerek Aykaç’ı tehdit etti.

MHP’li yetkililer de Aykaç’ı tehdit etmişti

ekmek federasyonu lideri eski bim ceosu galip aykaci ekmegini keserim diyerek tehdit etti 0 8SNetfeu

BİM’in eski CEO’su Galip Aykaç, iktidarın zincir market politikasını eleştirmesi sonrası hedef haline gelmiş, MHP kanadından gelen ifadeler ise hakaret boyutuna ulaşmıştı.

‘İki gündür çılgına döndük. Yavrum…’

ekmek federasyonu lideri eski bim ceosu galip aykaci ekmegini keserim diyerek tehdit etti 1 WAWX5Dmw

Konuya Türkiye Ekmek Üreticileri Federasyonu Genel Başkanı Murat Kavuncu’da ‘Ne sayın cumhurbaşkanımız ne de sayın Devlet Bahçeli’yi kimseye yem ettirmeyiz’ diyerek dahil oldu. 

Kavuncu, Aykaç’a tepki göstererek,“Lan sen kimsin! 2 gündür çılgına döndük… Yavrum… Seni o avanelerinle beraber, mağazalarınla beraber alır, aldığın yere sokarız. Tüm BİM mağazalarındaki ekmeğini keserim senin’ dedi.

‘Tüm mağazalarındaki ekmeğini keserim’

Aykaç’ı tehdit eden Kavuncu, şu ifadeleri kullandı:

‘Biz devletimiz, ülkemiz, bayrağımız, sancağımız için çalışıyoruz. Türkiye’ye değer katmak adına  çalışıyoruz. Sen kalkıyorsun burada bize racon kesiyorsun. Seni o avanelerinle beraber, mağazalarınla beraber alır aldığın yere sokarız. Tüm BİM mağazalarındaki ekmeğini keserim senin.’ 

Kavuncu sözlerinin devamında ‘Ne sayın cumhurbaşkanımız ne de sayın Devlet Bahçeli’yi kimseye yem ettirmeyiz’ ifadelerini kullandı.

Kaynak: https://onedio.com/haber/ekmek-federasyonu-baskani-eski-bim-ceo-su-galip-aykac-i-ekmegini-keserim-diyerek-tehdit-etti-1112048

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu