Sıradaki içerik:

PlayStation 5’in Türkiye Fiyatı Açıklandı!

e
sv

eFootball PES 2021 Çıkış Tarihi Açıklandı!

avatar

Oğuzhan

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Günümüzün en tanınmış iki futbol oyunundan biri olan PES’in bu sene çıkacak versiyonu da merakla bekleniyor. FIFA 21 çıkış tarihi ve hem de fiyatı yakın vakitte resmi olarak duyurulmuştu. Fakat PES yönü sessizliğini koruyordu ve eFootball PES 2021 ne vakit çıkacak sorusu akıllardaydı.

eFootball PES 2021 çıkış tarihi sızdırıldı

eFootball PES 2021, sızıntıya göre Eylül ayında oyuncularla buluşacak
PES serisinin en büyük rakibi FIFA’nın bu sene çıkacak oyunu geçen ay resmi olarak duyurulmuştu. FIFA 21 çıkış tarihi, 9 Ekim olarak açıklanmıştı ve gözler de natural olarak PES’in üreticisi Konami’ye çevrilmişti. Fakat şirket doğrulusunda mevzuya dair rastgele bir açıklama ya da duyuru yapılmadı.

Avustralya Sınıflandırma Kurulu’nun internet sitesinde meydana çıkan oyunun çıkış tarihi de sızdırıldı. eFootball PES 2021 çıkış tarihi sızıntıya göre 15 Eylül olacak. Diğer yandan bu tarihin kesinlik kazanmadığının da altını çizmek gerekiyor.

Oyunun önceki senelerde çıkan versiyonlarının da nerdeyse bütününün eylül ayında çıktığını düşünürsek, bu tarihin muazzam olmadığını söyleyebiliriz. Aynı vakitte eFootball PES 2021 ne vakit çıkacak sorusunun net cevabını öğrenmek amacıyla Konami doğrulusunda yapılacak resmi duyuruyu beklememiz gerekiyor.

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.