Kripto Para

eBay, Web3 Kısmı İçin Birden Fazla İş İlanı Açtı

eBay, NFT platformu satın aldıktan sonra birden fazla Web3 bazlı işe alım gerçekleştirdi.

Önde gelen e-ticaret şirketi eBay’in NFT platformu satın almasının akabinde, LinkedIn’de yayınladığı iş ilanlarıyla birlikte Web3 departmanını desteklemek için işe alımları gerçekleştirdi.

eBay, NFT Platformu Satın Aldıktan Sonra Departman için İşe Alım Gerçekleştirdi

eBay, KnowOrigin NFT platformunu satın aldıktan sonra şirketini desteklemek için işe alımlar gerçekleştirdi. LinkedIn üzerinde eBay’in açtığı ilanlar ortasında kripto danışmanı, topluluk lideri, bir pazarlama yöneticisi ve öbürleri yer aldı.

LinkedIn’de yayınlanan iş ilanına nazaran, kripto danışmanı rolü öncelikle KnownOrigin’e hizmet edecek. Şirketin durumu üstelenen şahıstan beklentisi ise NFT’lere ve öbür Blockchain teknolojisine gerçek genişlerken planını tavsiye etmeye odaklanacak . Öbür kalifikasyonlar olarak, fikri mülkiyet ve güvenlik alanlarında çalışan meslektaşlarıyla birlikte çalışan avukat, şirket Web3’ü derinlemesine incelerken düzenleyici rehberlik sağlaması gösterildi.

Şirket, iş ilanında beklentiler için şu sözleri kullandı: “KnownOrigin.io , erken bir Web3 öncüsü, yeni kuşak dijital sanatkarların kendilerini söz etmeleri, bir izleyici kitlesi bulmaları ve hayatlarını tutkularından kazanmaları için güçlendiren bir NFT platformudur. Ve teşebbüslerinde onlara katılacak emsal fikirlere sahip meraklılar arıyorlar!” formunda söz edildi.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/ebay-web3-bolumune-birden-fazla-ise-alim-yapti/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu