Oyun

E-spor tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği Valorant turnuvasına geri sayım başladı!

Valorant Champions Tour’un yeni periyodunda birbirinden unutulmaz anlara konut sahipliği yapacak VCT LOCK/INN turnuvasına çok kısa bir mühlet kaldı. Brezilya, São Paulo’da düzenlenecek bu aktiflik ile bugüne kadarki en büyük turnuvasını gerçekleştirmeye hazırlanan Valorant, VCT LOCK//IN için özel olarak tasarlanan yeni LOCK/INN kapsül koleksiyonunu tanıttı.

Valorant’tan vct LOCK/INN ’e özel yeni kapsül koleksiyon

Valorant’ın yeni VCT LOCK/INN kapsül koleksiyonunun içerisinde Amerika, Avrupa ve Pasifik ekiplerinin yanı sıra Valorant Champions Tour’u temsil edecek dört yeni oyuncu kartı ve “Merhamet” ismi verilen yakın dövüş silahı yer alıyor. Ana vatanı Brezilya olan Raze’i de unutmayan Valorant, bu koleksiyonun içerisinde Raze’in çılgın ruhuyla şahsileştirilmiş, tüm kadroları uğraşa hazırlayan Vamos! stickerı da sunuyor.

e spor tutkunlarinin sabirsizlikla bekledigi valorant turnuvasina geri sayim basladi 0 jmP7pYyR

Tüm Valorant oyuncularının koleksiyonuna eklemek isteyeceği yakın dövüş silahı “Merhamet”, Amerika kıtasında yarışacak oyuncular için yeşil, Pasifik grupları için mavi, Avrupa ekipleri için mor ve Valorant Champions Tour için kırmızı olmak üzere 4 farklı renk seçeneğine sahip. Sonlu bir müddet boyunca satışta olacak VCT LOCK/INN koleksiyonu, oyuncularıyla mağazada tek sefer olmak üzere buluşacak ve ilerleyen periyotlarda Gece Pazarı yahut mağazada tekrar satışa sunulmayacak.

Valorant, VCT LOCK//IN kapsül koleksiyonundan elde ettiği gelirin %50’sini turnuvada uğraş gösterecek 30 ekip ortasında paylaştıracak. VCT LOCK//IN koleksiyonu, turnuvada gruplarını desteklemek isteyen tüm oyuncularını oyun içi mağazada bekliyor.

Kaynak: https://shiftdelete.net/valoranttan-vct-lock-inn-e-ozel-yeni-kapsul-koleksiyon

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu