Donanım

Dyson Airwrap Multi-Styler Türkiye’de Satışta: İşte Fiyatı

Konut eserleri konusunda önder marka olan Dyson, bugün yeni jenerasyon saç şekillendiricisi Dyson Airwrap Multi-Styler’ı Türkiye’de satışa sundu. Dyson’ın ikonik tasarım çizgilerini taşımaya devam eden yeni saç şekillendiricisi, çok ısı gerektirmeden saçların şekillendirilmesine imkân tanıyor.

Şirketin ‘şimdiye kadarki en güzel performansa sahip saç şekillendiricisi’ olarak tanıttığı Dyson Airwrap, kullanıcılar için de pek çok avantaj sağlıyor. Şirketi kurucusu James Dyson’ın kelamlarına nazaran yeni şekillendirici, daha süratli ve kolay şekillendirme için taraf değiştiren başlıklara, tekrar tasarlanmış fırça başlıklarına ve yeni, çok işlevli bir Coanda tesirli düzleştirici kurutma başlığına yer veriyor.

Bir evvelki modele sahip olanlar yeni başlıklarla eserlerini güncelleyebilecek:

dyson airwrap multi styler turkiyede satista iste fiyati 0 dWVI8Cwu

Eser hakkında açıklama paylaşan Dyson, daha evvelki Airwrap saç şekillendiriciye sahip kullanıcılarına da yalnızca yeni başlıklarla eserlerini güncelleyebilme imkânı sunduklarını paylaştı. Şirket, mühendislerinin muvaffakiyetini da şu halde paylaştı:

“Dijital bir dünyada tasarım yapmak, fizikî prototip oluşturmaya olan bağımlılığı azalttığından, bunun sonucunda kullanılan güç ve gereçleri değerli ölçüde aza indiriyor. Daha evvel hiç görülmemiş bir hava akımı suratı, basıncı ve denetimi düzeyine ulaşmak için havalandırma deliklerini küçültülmesinde elde edilen muvaffakiyet, mühendislerin deneme yanılma sürecinin bir sonucu olarak karşımıza çıkıyor.”

Yeni Dyson Airwrap Multi-Styler, ülkemizde 8.999 TL’den satışa sunuldu.

Kaynak: https://www.webtekno.com/dyson-airwrap-multi-styler-turkiye-fiyat-h122850.html

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu