Sıradaki içerik:

Surface Duo Teknik Özellikleri Resmi Lansmandan Önce Sızdı

e
sv

Dünyanın İlk Ateş Ölçen Bilekliği Yapıldı

avatar

Mert

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

GOQii, GOQii Vital 3.0’ın piyasaya sürülmesiyle takip edilen erken COVID saptamasında büyük bir atılım olduğunu açıkladı. COVID-19 Belirtilerini tespit etmek için Sensörler ile Bilek Bandı aracılığıyla COVID-19 önleme konusunda dünyanın ilk büyük aksaklıklarından birinde.

Akıllı bant, adım sayınızı ve kalorilerinizi kontrol ederken Vücut Sıcaklığı, Kalp Atış Hızı, Kan Basıncı ve Uyku gibi semptomları takip edecektir. GOQii, COVID-19 enfeksiyonlarını testten önce tespit etmek için Hindistan’da klinik bir çalışma yapmak üzere Alman sağlık teknolojisi kuruluşu Thryve ile ortaklık kurdu.

GOQii Vital 3.0, dahili bir sıcaklık göstergesine ve iki sıcaklık izleme yöntemine sahip termal sensöre sahiptir. Sürekli izleme özelliği ve isteğe bağlı özellik, rahatlıkla kontrol etmek isteyen kullanıcılar içindir. Sıcaklık aralığı +/- 0.3 ° F hassasiyetle 77 ° F ila 113 ° F’dir. Sıcaklık dışında GOQii Vital 3.0 Kalp Atış Hızı, Kan Basıncı, Uyku, Tüm Gün Aktivite ve Adımları takip edecektir.

ABD Ordusu, son zamanlarda teknoloji şirketlerine böyle bir cihaz geliştirmeleri için çağrıda bulundu. GOQii, GOQii Vital 3’ün detaylarını ABD Silahlı Kuvvetleri’nin bir iştiraki olan ve geri bildirimlerini bekleyen Medical Technology Enterprise Consortium ile paylaştı.

GOQii’nin Marka Büyükelçisi Akshay Kumar, COVID-19 ile mücadelenin ön saflarında yer alan Mumbai Polisine 1.000 GOQii Vital 3.0 grubu bağışladı. Mumbai Polis departmanı, GOQii Önleyici Sağlık Platformu aracılığıyla Personelinin sağlığını uzaktan takip edebilen ve yönetebilen ilk kuruluş olacak.

Almanya’nın resmi korona uygulaması olan Corona-Datenspende https://corona-datenspende.de (Corona Veri Bağışı), semptomatik olup olmadığını analiz etmek için akıllı saatler veya fitness takipçileri giyen gönüllülerden hayati belirtileri toplar.

GOQii Vital 3.0, GOQii App’tan sipariş edilebilir ve yakında Amazon ve Flipkart gibi çevrimiçi platformlarda satışa sunulacak. 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.