Dizi & Film

Dönem Sonu Final Kararı Alan Yasak Elma’dan Herkesi Şaşırtan Hamle!

Medyapım imzalı FOX dizisi Yasak Elma altıncı sezonuyla ekranlara geliyor. Eda Ece, Şevval Sam, Sevda Erginci, Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen ve son olarak Bekir Aksoy’un başrollerinde yer aldığı Yasak Elma 2018 yılından beri reytinglerdeki yerini koruyor. Bu sezon final yapması beklenen Yasak Elma hakkında beklenmedik iki gelişme yaşandı. Yasak Elma devam mı edecek? Gelin birlikte bakalım…

Kaynak: https://www.birsenaltuntas.com/dizi/y…

Ekranların en sevilen dizilerinden Yasak Elma uzun süredir karşımıza gelmeye devam ediyor bildiğiniz gibi. Bu süreçte senaryosunda da sık sık değişimler yaşadı.

donem sonu final karari alan yasak elmadan herkesi sasirtan hamle 0 d5lSmPFC

En başta Zeynep ve Alihan’ın hikayesini izlemek için başladığımız Yasak Elma, Yıldız’ın tüm entrikaları daha çok ilgi çekince yön değiştirmiş ve Halit’le onun ilişkisini ekranlara taşımaya başlamıştı.

donem sonu final karari alan yasak elmadan herkesi sasirtan hamle 1 86wbYB5r

Halit ve Yıldız evlendi ama olaylar durulmadı. Hem yalıda hem ikilinin çarpık ilişkilerindeki problemler bizi eğlendirmeye devam etti.

donem sonu final karari alan yasak elmadan herkesi sasirtan hamle 2 C5rdqYhw

Eda Ece’nin doğaçlama sahneleriyle, gündemden sık sık yaptıkları alıntılarıyla hikayesi sürekli bir dönüşüm içinde olan Yasak Elma’da kim kime, dum duma gibi bir durum söz konusu oldu. Halit ölünce yerine Çağatay gelmişti.

donem sonu final karari alan yasak elmadan herkesi sasirtan hamle 3 1zFXA9fR

Çağatay’la da bir süre götürdüğümüz hikayeye sonrasında Murat Aygen, Doğan olarak dahil oldu. Hikayenin başka bir noktaya doğru evrildiğini Yıldız’ın eşlerinden görebiliyoruz zaten.

donem sonu final karari alan yasak elmadan herkesi sasirtan hamle 4 j8a8rGrD

Pek çok ismin dahil olup ayrıldığı Yasak Elma’da sabit olan iki isim yalnızca Eda Ece ve Şevval Sam oldu. İlk sezonda izlediğimiz Sevda Erginci ise Zeynep rolüyle son sezonda tekrar karşımıza geldi.

donem sonu final karari alan yasak elmadan herkesi sasirtan hamle 5

Dediğimiz gibi hikaye ve karakterler çok değişiyor. Bu sezon sona ereceğini öğrenmiştik Yasak Elma’nın. Etkili bir final isteyen senaristler Nehir Erdoğan’ı bomba bir rolle diziye dahil etmişti.

donem sonu final karari alan yasak elmadan herkesi sasirtan hamle 6 1lFROm4i

Yalnız bu kadar da değil tabii. Doktorlar’ın Suat’ı olarak hafızalarımıza kazınan Bekir Aksoy da yeni sezonda bizlerle olmaya başladı.

donem sonu final karari alan yasak elmadan herkesi sasirtan hamle 7 74DCMOmE

Bitti bitecek diye beklediğimiz ve finalinde ne olacağını merak ettiğimiz Yasak Elma hakkında bomba iddialar ortaya çıktı. Eda Ece’nin dahi onayladığı final haberinin ardından yapımcı Fatih Aksoy fikir değiştirdi!

donem sonu final karari alan yasak elmadan herkesi sasirtan hamle 8 LIdjO9Hh

Reytingler yükselmesi ile Fatih Aksoy 7. sezon ile devam etmeyi düşünmeye başlamış.

Bir diğer bilgi ise Yasak Elma’nın film olacağı. Disney Plus’ta yayınlanması beklenen filmin aslında geçen yaz çekilmesi, fakat oyuncular çok yorgun olduğu için bu seneye ertelendiği söyleniyor.

donem sonu final karari alan yasak elmadan herkesi sasirtan hamle 9 JSGcjprX

Medyapım imzası ile çekilecek filmin bu yaz sete çıkacağı söyleniyor.

Kaynak: https://onedio.com/haber/sezon-sonu-final-karari-alan-yasak-elma-dan-herkesi-sasirtan-hamle-1123128

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu