Gündem

Doğu Perinçek ile Ümit Özdağ Ortasında Mülteci Arbedesi

Doğu Perinçek, son devirde mültecilere yönelik yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Zafer Partisi Genel Lideri Ümit Özdağ’a yönelik sert kelamlar sarf etti. Perinçek, ”Bugün başlıyoruz, bunların seslerini keseceğiz” diye konuştu. Ümit Özdağ ise cevap vererek ‘Postacılığınız için teşekkür ederim’ dedi.

dogu perincek ile umit ozdag ortasinda multeci arbedesi 0

Mülteci zıddı politikayı merkezine alan Zafer Partisi Genel Lideri Ümit Özdağ, gündemdeki yerini müdafaaya devam ediyor.

Son olarak Vatan Partisi Genel Lideri Doğu Perinçek, Ümit Özdağ’ı sert sözlerle maksat aldı.

Mültecilere ait kampanyanın Amerika merkezli olduğu ve kampanyanın başını da Ümit Özdağ’ın çektiğini öne süren Perinçek, ”Bugün başlıyoruz, bunların seslerini keseceğiz. Bunlar Türk milletinden Türk Devleti’nden korkacak. Türkiye’ye karşı tertip yapmakmış, tuzak kurmakmış, bizi kardaşlarımızla karşı karşıya getirmekmiş. Bu hayallerinden vazgeçsinler” dedi.

Perinçek şöyle konuştu:

”Suriyeli göçmenler, Afgan göçmenler, Orta Doğu’dan gelen göçmenler. Buna karşı Amerika merkezli bir kampanya yürütülüyor. Bunun başında da Ümit Özdağ var. Ümit Özdağ da kendi kimliğini orta koyuyor. Bu çok vahim bir uygulama. Suriyeli kardaşlarımızla, Afgan kardaşlarımızla Türk milleti ortasına nifak sokmak, düşmanlık getirmek, bunların adreslerini ihbar etmek, televizyonlarda bunlara kışkırtmalar yapmak. İnsanlarımızı kardaşlarına karşı harekete geçirmeye çalışmak, şiddet uygulamaya davet etmek. Bunlarla uğraş ediyoruz. Ümit Özdağ’ı uyarıyoruz. Yaptığı iş Amerika planlarına hizmettir. Amerika’nın kaos planlarına hizmettir. Bugün başlıyoruz, bunların seslerini keseceğiz. Bunlar Türk milletinden Türk Devleti’nden korkacak. Türkiye’ye karşı tertip yapmakmış, tuzak kurmakmış, bizi kardaşlarımızla karşı karşıya getirmekmiş. Bu hayallerinden vazgeçsinler. Buradan kendilerini ihtar ediyoruz. Bu işin başını çeken Ümit Özdağ’ı bir kere daha ihtar ediyoruz. O sinecek pusacak, biz onu pıstıracağız. Ortalıkta dolaşamayacak. ”

Perinçek’in kelamlarına Ümit Özdağ, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşım ile karşılık verdi.

Kaynak: https://onedio.com/haber/dogu-perincek-ile-umit-ozdag-arasinda-multeci-kavgasi-1061947

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu