Kripto Para

Dogecoin, Elon Musk Dayanağıyla Güçleniyor

Piyasadaki en büyük göğüs kripto ünitelerinden Dogecoin (DOGE), son 40 gündür sağlam bir fiyat performansı gösteriyor.

Dogecoin, Elon Musk’ın Twitter’ın 44 milyar dolarlık satın alımını tamamlamasıyla birlikte Ekim ayında kıymetli bir fiyat rallisi yaşadı. Piyasa, milyarderin Dogecoin’i platformun bir modülü haline getirmesini bekliyordu. Fakat, Twitter’ın Musk’ın devralmasının akabinde mahallî bir kripto para cüzdanını entegre etme planını rafa kaldırdığı bildirildikten sonra Dogecoin’in fiyatı düştü. Memecoin tekrar de karlılığını müdafaaya devam ediyor.

Elon Musk, Dogecoin Takviyesini Sürdürüyor

Tesla CEO’su Elon Musk, Twitter’ın kripto para üniteleri ile süreç yapmayı kolaylaştırmak istediğini söyledi.

Açıklamayı Twitter Spaces’teki bir konuşma sırasında yapan Musk, göğüs kripto para ünitesi Dogecoin’e takviyesini yineledi. DOGE, son 40 gündür sağlam bir fiyat performansı gösteriyor ve öngörülebilir gelecekte tam gelişmiş bir trendin bilakis dönmesine işaret eden değerli teknik sinyaller oluşturuyor. Bu da Elon Musk’ın dayanağıyla birlikte varlığın yüksek karlılığını açıklayabilir.

CoinGecko datalarına nazaran DOGE fiyatı son 24 saat içinde yaklaşık yüzde 1,4 arttı ve şu anda 0,103 dolardan süreç görüyor. Cardano’nun (ADA) çabucak üzerinde piyasa pahasına nazaran sekizinci en büyük kripto para ünitesi olmaya devam ediyor.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/dogecoin-elon-musk-destegiyle-gucleniyor/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu