Kripto Para

Dijital İktisat Zirvesi’nde Kripto Sanayisi Konuşulacak

Türkiye’de İş Dünyası mecmuasının düzenlendiği “Dijital İktisat Zirvesi” programında kripto bölümü ve dijitalleşme mevzuları ele alınacak.

Teknoloji ilerledikçe bilgilerimiz ve varlıklarımızın işlenebildiği dijital ortamlar genişliyor. En yakın örnekleri ise taşınabilir bankacılık ve kripto ticareti için hazırlanan uygulamalar olarak gösterilebilir. Bu teknolojilerin dijital dünyada ve kullanıcıların hayatında nasıl gelişim göstermesi gerektiğiyle ilgili birçok çalışma yürütülüyor. Kriptomeda CEO’su Eray Dengiz de kesimle irtibatlı bir panelde konuşmacı olarak, kripto para borsalarının mevcut düzenlemelere nasıl katkıda bulunacağıyla ilgili görüşlerini paylaşacak.

Dijital İktisat Zirvesi’nin Gündeminde Dijitalleşme Var

Türkiye’de İş Dünyası mecmuası tarafından düzenlenen Dijital İktisat Tepesi, dijitalleşmenin, markalardan, borsalara kadar uzanan tesiri hakkındaki panellere konut sahipliği yapacak.

Etkinlik, “Kripto Para Borsaları Piyasa İçin Ne Bedel Üretmeli?”, “Ticarileşmeyi Bekleyen Fikirler ve Muvaffakiyet Hikayeleri”, “Dijital Dünyanın Tahlil Ortakları” üzere husus başlıklarıyla, 6 Aralık Salı günü Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi‘nde yapılacak.

Odak noktasında kripto paraların bulunduğu “Kripto Para Borsaları Piyasa İçin Ne Paha Üretmeli?” panelinde; Kriptomeda Kurucusu Eray Dengiz, Kripto Para Uzmanı Oytun Es, GateTR, OKX ve Phemex borsalarından yetkili şahıslar konuşma yapacak.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/dijital-ekonomi-zirvesinde-kripto-endustrisi-konusulacak/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu