Gündem

Dehşet Dolu Anları Anlattı: ‘Yüzüme Attığı Sıvı Kapı Boyasını Bile Eritmiş’

Konya’da eski nişanlısının saldırısına uğrayan ve şimdiye kadar dört kez deri nakli ameliyatı olan Merve Küçüktekin, saldırı anını anlattı. Psikolojik anlamda da kötü olduğunu söyleyen talihsiz kadın, ‘bu durumu nasıl atlatacağım bilmiyorum’ dedi.

‘Su saatine bakacağız abla’ diyerek kandırmıştı

dehset dolu anlari anlatti yuzume attigi sivi kapi boyasini bile eritmis 0 tOgXORN8

Olay 19 Haziran’da Konya’da meydana gelmişti. Sabit Türk, ‘Su saatine bakacağız abla’ diyerek kapıyı açtırmış ve talihsiz kadının yüzüne ve vücuduna kimyasal madde atmıştı.

Olay sonrası otomobiliyle kaçan Türk, İzmir’deki birliğine dönerken, Ilgın ilçesinde polis ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı. Türk, emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede çıkarıldığı hakimlikçe ‘kasten yaralama’ suçundan tutuklanmıştı.

‘Hala acı çekmeye devam ediyorum’

dehset dolu anlari anlatti yuzume attigi sivi kapi boyasini bile eritmis 1 lGVJKK6I

Deri nakliyle birlikte 4 kez ameliyat olan ve yanık ünitesinde tedavisi devam eden Merve Küçüktekin, hala acı çektiğini belirtti. Eski sağlığına kavuşmak istediğini ifade eden Küçüktekin, ‘Vücudumda ikinci ve üçüncü derece yanıklar oluşmuş. Hala da acı çekmeye devam ediyorum. En ağır cezayı almasını istiyorum. Çok zor günler geçiriyorum. Hem fiziksel hem de ruhen kötü durumdayım. 4 kez ameliyat geçirdim. 3 kez kazıma işlemi, bir de deri nakli oldum. Psikolojik olarak şu an iyi değilim. Bunu nasıl atlatırım hiç bilmiyorum’ dedi.

‘Yarım saat kapı çaldı’

dehset dolu anlari anlatti yuzume attigi sivi kapi boyasini bile eritmis 2

”Sürekli barışmak istiyordu. Bu nedenden dolayı tehditlerde bulunuyordu. Son dönemlerde bunlar biraz daha arttı. Ölümle tehdit etmeye başladı. Hayatımı mahvedeceğini söyledi. Ben de bunun üzerine olaydan 3 gün öncesinde koruma kararı için başvurdum. Daha sonrasında olay günü işten geldim. Yarım saat sonra biri, ısrarla kapımı çaldı. ‘Kim o’ diye seslendim. Ses vermedi. Daha sonra tekrar seslendiğimde ‘Su saatine bakacağız abla’ dedi. Ben de ‘1 saniye’ dedim. Su saatini açtım. Daha sonrasında da kapıyı açtım. Kapıyı açmamla yüzüme sıvıyı fırlatması bir oldu. O anda acı hissettim. Yürüdüm, kollarım yandı. Bir süre sonra çığlık attım ve komşular 112’yi çağırdı’ diye konuştu.

Kaynak: https://onedio.com/haber/korku-dolu-anlari-anlatti-yuzume-attigi-sivi-kapi-boyasini-bile-eritmis-1083796

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu