Kripto Para

DeFi Platformu Oasis, Riskli Cüzdan Adreslerini Engelliyor

DeFi platformu Oasis, riski cüzdan adreslerinin uygulamaya erişiminin engelleneceğini açıkladı.

Merkeziyetsiz finans platformu Oasis.app, Discord’dan yaptığı duyuruda yaptırım uygulanan adreslerin uygulamaya artık erişemeyeceğini duyurdu.

DeFi Platformu Oasis, Tedbirleri Artırıyor

Oasis.app, hizmet şartlarında yapmış olduğu değişimin akabinde, yüksek riskli olarak belirlenen cüzdanların durumlarını yönetmeleri ve para çekmeleri yasaklandı. Bu adresler uygulamaya erişmek yerine fonların depolandığı temel protokolle etkileşime girmek durumunda kalacak.

Oasis.app grup üyelerinden Gabriel, bahisle ilgili olarak şu tabirleri kullandı:

“İlgili maddelere uymak için Oasis.app’in hizmet kaidelerini tekrardan güncellememiz gerekti. Son düzenlemelere uygun olarak yeni Hizmet Koşulları belirlendi. Belirlenen adresler artık oasis.app’e erişemeyecek”

2020 yılında A serisi finansman çeşidinde 6 milyon dolar toplayan Oasis, hayli tanınan bir DeFi platformu haline geldi. Datalara nazaran protokol, son bir ay içinde 4,6 milyar dolarlık süreç gerçekleştirdi.

Oasis’in yüksek riskli olarak belirlediği cüzdanları kullanmak için nasıl bir yol izlediği ise netlik kazanmadı. Birçok kişi bunun Tornado Cash ile ilgili olduğunu düşünse de hususla ilgili kullanıcı dönüşleri olumlu değil.

Toplululuk üyeler ise şimdiye kadar alınan tedbirlerden tatmin olmuş değil. Bir kullanıcı Tornado Cash kontaklı bir cüzdandan Oasis ile direkt etkileşime girebildiğini ileri sürdü.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/defi-platformu-oasis-riskli-cuzdan-adreslerini-engelliyor/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu