Dizi & Film

Darmaduman 6. Kısım İzleme Ekranı: Darmaduman Son Kısım Tek Kesim Full İzleme Ekranı

FOX ekranlarının yeni sezonda büyük ilgi çeken dizilerinden Darmaduman, dün akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. Ay Yapım imzalı Darmaduman’ın senaryosunu Damla Serim yazarken, Deniz Yorulmazer yönetmen koltuğunda oturuyor. Gençlik ve dram dizisi Darmaduman’ın 6. bölümünü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için; Darmaduman son bölüm tek parça full izleme ekranı…

Darmaduman’ın son bölümünde; Yaşadığı unutulmaz gecenin etkilerini hala yaşayan Ece, bu durumu aşamaz.

darmaduman 6 kisim izleme ekrani darmaduman son kisim tek kesim full izleme ekrani 0 2XGLXeH1

Harun ve Beliz başta olmak üzere tüm ev halkı Ece’nin eden böyle olduğunu merak etmektedir. Harun ve Kerem ise, Yağız’ın Ece’ye bir şey yaptığı düşüncesindedir.

darmaduman 6 kisim izleme ekrani darmaduman son kisim tek kesim full izleme ekrani 1 lnCvRC1n

Harun ve Kerem, Ece hakkında Yağız’la yüzleşmek için okulun yolunu tutar. Evren ise içinden çıkamadığı bir pişmanlık yaşamaktadır.

darmaduman 6 kisim izleme ekrani darmaduman son kisim tek kesim full izleme ekrani 2 GwicFmvY

Ece ile konuşmak istese de Ece, Evren’in yüzünü bile görmek istememektedir. Derin ise babasının isteğiyle yurt dışına gitmeye karar verir.

darmaduman 6 kisim izleme ekrani darmaduman son kisim tek kesim full izleme ekrani 3 T8JDBfPY

Kerem bunun üstüne Derin’i korkularıyla yüzleştirip kararından döndürmeye çalışır. Evren ise yaptıkları yüzünden pişmanken, Yağız’ın sürekli araya gitmesinden bunalmaya başlar.

darmaduman 6 kisim izleme ekrani darmaduman son kisim tek kesim full izleme ekrani 4 VqlpYITb

Darmaduman Bir Önceki Bölümde Neler Oldu?

darmaduman 6 kisim izleme ekrani darmaduman son kisim tek kesim full izleme ekrani 5

Kerem ve Evren’in arabasına yaptıklarının ardından adet yıkılan Yağız, bu kez babasından beklemediği bir ceza almıştır. Yeni bir hayata başlayan Yağız’ın Evren’den intikamı ağır olacaktır. Babası gelen Derin’i zorlu bir süreç beklemektedir. Bu noktada Evren’den yardım eli beklerken hiç beklemediği bir tavırla karşılaşan Derin, Kerem’in kendine yardım etmesiyle daha da şaşırır. Kendi yaşantısında hiç görmediği aile sıcaklığını ve baba figürünü Kerem’de gören Derin, bambaşka hisler yaşayacaktır. Üst üste aldığı darbelerle sarsılan Evren soluğu Ece’nin yanında alınca ikili unutulmaz bir gece geçirir. Fakat bu gecenin sonu Ece’nin beklediği gibi bitmez.

Darmaduman 6. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı

darmaduman 6 kisim izleme ekrani darmaduman son kisim tek kesim full izleme ekrani 6 frJ6chO7

DARMADUMAN SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE

Kaynak: https://onedio.com/haber/darmaduman-6-bolum-izleme-ekrani-darmaduman-son-bolum-tek-parca-full-izleme-ekrani-1111806

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu