Gündem

Çukurda Cesedi Bulunmuştu: 5 Yaşındaki Eymen’e Öz Annesi Bile İstismarda Bulunmuş!

İzmir’de öz annesi Mine Durak (27) ve erkek arkadaşı Serkan Elçetin (38) tarafından canice öldürülen 5 yaşındaki Eymen’in istismar ve darp fotoğrafları ortaya çıktı. 

cukurda cesedi bulunmustu 5 yasindaki eymene oz annesi bile istismarda bulunmus 0 s61XZTs7

İzmir’de yaşanan ve Türkiye’nin günlerce konuştuğu minik Eymen’in vefatına ait çarpıcı bir ayrıntı daha ortaya çıktı. Anne Mine Durak (27) ve erkek arkadaşı Serkan Elçetin (38) tarafından canice öldürülen 5 yaşındaki Eymen’in istismar ve darp görselleri ortaya çıktı.

Sabah’ta yer alan bilgiye göre, Serkan Elçetin’in incelenen cep telefonunda öldürülen minik Eymen hakkında cinsel içerikli iğrenç mesajlar olduğu belirlendi. Fotoğraflarda çıplak vaziyette koltuk üzerinde görünen Eymen’e öz annesi tarafından bile istismarda bulunulduğu anlaşıldı.

Ayrıyeten Serkan Elçetin tarafından yazıldığı düşünülen ‘Evli çocuklu çiftiz. Ortamıza tek erkek alıyoruz’ biçiminde de bir mesaj atıldığı belirlendi.

Öz çocuğunu istismar etmiş

cukurda cesedi bulunmustu 5 yasindaki eymene oz annesi bile istismarda bulunmus 1 tjNDNhrS

Mahkeme heyetinin Serkan Elçetin’in telefonunda minik Eymen’e ilişkin istismar görseli olup olmadığının tespiti için istenen uzman raporu tamamlandı. Serkan Elçetin’in incelenen cep telefonunda öldürülen minik Eymen hakkında cinsel içerikli iğrenç iletiler olduğu belirlendi. Telefonda bulunan fotoğraflarda çıplak vaziyette koltuk üzerinde görünen Eymen’e öz annesi tarafından bile istismarda bulunulduğu anlaşıldı.

Ayrıca Serkan Elçetin tarafından yazıldığı düşünülen ‘Evli çocuklu çiftiz. Ortamıza tek erkek alıyoruz’ halinde de bir bildiri atıldığı belirlendi. Eymen’in yaşça büyük bir erkeğin istismarına uğradığı imgelerin olduğu ve Mine Durak’ın Eymen ile çekilmiş görüntüsünün da bulunduğu belirtildi. Kelam konusu görüntüde Durak’ın, minik Eymen’i istismar ettiği manzaralar olduğu belirtildi. İncelemede, Durak’ın uyuşturucu husus üretiminde kullanılan bir düzenekle çekilmiş görüntü kaydının da bulunduğu tespit edildi.

Mesajlaşmaları ortaya çıktı

cukurda cesedi bulunmustu 5 yasindaki eymene oz annesi bile istismarda bulunmus 2 4c9YnHWF

Telefonda, ‘Güzelbahçe Deniz’ ismiyle kayıtlı bir bireyle mesajlaşmalar da yer aldı. Güzelbahçe Deniz isimli kişinin Elçetin’e, cinsel içerikli bildiriler gönderdiği belirtildi. Elçetin’in telefon kaydında, ‘Aa Annem’ olarak kayıtlı şahıstan, ‘Sen Mine’ye ileti at. Oğlunun sözünü alacakmış. Götürsün gitsin. Polis çok önemli konuştu.

‘Sakın yanlış bir şey söyleme oğlum’ biçiminde bildirilerin olduğu da tekrar raporda yer aldı. Elçetin’in telefon rehberinde ‘Mineee’ ismiyle kayıtlı numaraya cinsel içerikli bildiriler da attığı belirtildi.

Öte yandan uzman raporunun akabinde mahkemenin, Elçetin’in telefonunda ‘Güzelbahçe Deniz’ olarak kayıtlı kişi hakkında cürüm duyurusunda bulunduğu öğrenildi.

Kaynak: https://onedio.com/haber/cukurda-cesedi-bulunmustu-5-yasindaki-eymen-e-oz-annesi-bile-istismarda-bulunmus-1064261

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu