Sıradaki içerik:

Spotify Premium Kullanıcıları için Sevindiren Özellik

e
sv

CS:GO’ya Maç Öncesi İçin Yeni Güncelleme Duyruldu

249 okunma

Valve, FPS oyunu Counter Strike: Global Offansive’i yeni özelliklerle derli toplu olarak desteklemeye devam ediyor. CS:GO’ya son güncellemeyle beraber maç evveli 1v1 Isınma modu geldi.

Valve, tanınmış birinci kişi nişancı oyunu Counter-Strike: Global Offensive amacıyla yeni bir güncelleme yayınladı. Yeni sürümle FPS oyununa harita güncellemeleri, yeni müzikler, kullanıcı arayüzü farkılıkları ve sevilen bir silaha nerf getirdi.

Öncelikle Valve, geçen hafta Deagle’ın isabetliliğine getirdiği güçlendirmeyi tersine çevirdi. Önceki güncellemeyle zıplama esnasında isabetliliği artırılan silahın isabet oranı, bu kez düşürüldü. Geliştirici, yeni bir silah parametresi olan “inaccuracy jump apex”i Deagle’a ekleyip 331.55’e ayarladı.

CS:GO’nun yeni ısınma modu bu tür bir haritada geçiyor

Öncelikle, Wingman modunda oyunun Vertigo ve Train haritaları amacıyla 1v1 ısınma arenaları eklendi. Isınma (Warmup) adı verdiği özellik, oyuncuların maçın derhal evvel birbirleriyle bire bir ısınmalarına izin veriyor. Valve ısınma modunun ileride başka haritalara ve rekabetçi maçlara da eklenebileceğini belirtiyor.

Isınma modunda eşleşme tespit edilena kadar, sadece Wingman modunda düello yapabileceksiniz. Ayrıca, bu mod henüz sadece Vertigo ve Train’deki oyunlar amacıyla geçerli olacak. Isınmalar, Vertigo B sahasında ve Train haritasında özel olarak yapılmış 1v1 arenasında gerçekleşecek.

CS:GO’ya harita güncellemeleri ve yeni müzikler de geldi

CS:GO’nun Anubis, Chlorine, Jungle, Vertigo ve Train haritalarında da detaylı güncellemeler yapıldı. Vertigo haritasında ortadaki pencere girişi kaldırıldı ve merdivenler bundan sonra daha dar bir çıkışa sahip. Diğer haritaların fazlası tamamiyle kozmetik ya da aydınlatma farkılıkları aldı, fakat Anubis’te bomba, bundan sonra daha geniş bir yarıçapla patlayacak.

CS:GO’da 7 yeni müzik içeren, normal ve StatTrak varyantlarında tespit edilen Masterminds Music Kit Box eklendi. Yeni müziklerin listesi şöyle:

  • Austin Wintory, Bachram
  • Daniel Sadowski, Eye of the Dragon
  • Dren, Gunman Taco Truck
  • Matt Levine, Drifter
  • Sam Marshall, Bodacious
  • Tim Huling, Neo Noir
  • Tree Adams and Ben Bromfield, M.U.D.D. FORCE

Tüm bunların yanı sıra CS:GO’da kullanıcı arayüzü güncellemeleri, hata düzeltmeleri yapıldı. Yama notlarının tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.