Kripto Para

CrossTower, Kripto Projelerini Satın Almak İstiyor

Kripto para borsası CrossTower, Voyager Digital için verdiği teklifin haricinde öbür kripto projelerini de satın almak istiyor.

Kripto piyasası, ayı istikametli trendini devam ettiriyor. Düşüş istikametli trendin tesiri olarak, birçok proje şiddetli günler geçirmeye başladı. Lakin, güçlü kalmayı başarmış projeler ise döngüyü yatırım fırsatı olarak görüyor. Kripto paralar ve kripto madencilik yatırımları, son vakitlerde önemli bir artış gösterdi. Geçtiğimiz günlerde, iflas eden Compute North’un varlıklarına önemli alıcılar talip oldu. Kripto piyasasında ağır gündem olan Voyager Digital, FTX’in iflasının akabinde yeni alıcısını arıyor. Teklif veren şirketlerden birisi olan CrossTower, öteki kripto projelerine de yatırım yapmak istiyor.

CrossTower, Satın Almalar İçin Fon Kuracak

Kripto borsası CrossTower’ın CEO’su, kripto kredi platformu Voyager Digital’in haricinde öteki projelere de yatırım yapmak istediklerini aktardı.

Şirketin CEO’su Kapil Rathi, şirketinin güzel müşterileri ve potansiyeli olan projeleri satın almak için güçlü olduğunu belirtti. Ayrıyeten Rathi, yatırımcılarının da temkinli davrandığının altını çizdi.

Ayrıca şirket, kendilerine ilişkin bir kurtarma fonu oluşturmayı planladıklarını aktardı.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/crosstower-kripto-projelerini-satin-almak-istiyor/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu