Sıradaki içerik:

Microsoft, ARM Dizüstü Bilgisayarlarda x64 Kodu Benzetmeye Yakın!

e
sv

Coronavirus Tarafından Geciken Tüm PS4 Oyunları!

avatar

Çağrı

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Covid-19’un dünya çapında süpürülmesi, insanların yaşamlarını derinden etkilemesi ve ekonomik belirsizlik yaratmasıyla, oyun endüstrisi için oyun endüstrisi için bunun ne anlama geldiğine bir göz atıyoruz. Önümüzdeki aylarda daha fazla oyunun ertelenmesini bekleyebiliriz, ancak şu ana kadar gecikmiş olan PlayStation 4 oyunlarının ve ne zaman bekleyebileceğimizin bir listesi.

Küçük Cadı Akademisi: VR Süpürge Yarışı

Küçük Cadı Akademisi: VR Süpürge Yarışı PSVR için 2021’e ertelendi

UNIVRS , Twitter’da VR süpürge yarış unvanının Oculus Quest için 2020’nin sonlarına erteleneceğini ancak PlayStation VR, Oculus Rift ve Steam VR için 2021’de daha fazla gecikme göreceğini belirten bir açıklama yaptı . Şimdilik kesin bir tarih verilmedi. Tam açıklama okuyabilir burada.

Guilty Gear: Strive

Guilty Gear: 2021’e Ertelendi

Guilty Gear: Strive: 2020’nin sonlarında yayınlanması için çaba gösterildi, ancak 2021’in başına ertelendi. Kesin bir tarih verilmedi, bu yüzden daha fazla bilgi elde edildiğinde makaleyi güncelleyeceğiz. Word, Arc System Works resmi Twitter hesabı aracılığıyla geliyor .

Star Wars Episode 1: Racer

Star Wars Episode 1: Racer Ertelendi

Aspyr Media , resmi Twitter hesaplarında Star Wars Episode 1: Racer’ın COVID-19 nedeniyle süresiz olarak ertelendiğini belirtti. Ne yazık ki, yeni bir çıkış tarihinde hiçbir kelime yok. Ancak, Aspyr Media en kısa zamanda bir güncelleme sözü verdi.

Ghost of Tsushima

Tsushima Hayaleti, COVID-19 salgını tarafından etkilenen üçüncü özel PlayStation unvanıdır.

Sucker Punch , Ghost of Tsushima için gecikmeyi ve yeni bir çıkış tarihini onaylamak için Twitter’a gitti . Daha önce 26 Haziran 2020’de piyasaya sürülecek olan Hayalet Tsushima’nın 17 Temmuz 2020’de çıkmasını bekleyebilirsiniz.

Super Mega Baseball 3

Süper Mega Beyzbol 3 hafif bir gecikme Sürecine Maruz Kaldı

Metalhead Software , resmi YouTube kanalı aracılığıyla Super Mega Baseball 3’ün 23 Nisan 2020’de yayınlanma tarihini vurmayacağını doğruladı . Bununla birlikte, oyunun 13 Mayıs 2020’de başlaması planlandığı için çok uzun süre beklemek zorunda kalmayacaksınız.

Apex Legends Season 5

Corona Virüsü Apex Legends’i geri itti.

Apex Legends Sezon 5 başlangıçta 5 Mayıs 2020‘de başlayacaktı ancak şimdi 12 Mayıs 2020’de başlayacak. Ancak Respawn , yaklaşan Savaş Zırhı Etkinliklerini gecikmenin ana nedeni olarak belirtiyor. Bu kısa gecikme, oyuncuların Sezon 4’te bitmemiş herhangi bir işi görmelerini sağlayacaktır.

Wasteland 3

Wasteland 3’ün 19 Mayıs 2020’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülmesi gerekiyordu . Bununla birlikte InXile Entertainment , Twitter üzerinden oyunlarının 28 Ağustos 2020‘ye kadar erteleneceğini ve gecikmenin nedenlerinden biri olduğunu belirtti.

Minecraft Dungeons

Minecraft Dungeons kısa bir gecikme aldı.

Başlangıçta Nisan 2020’de piyasaya sürülmesi beklenen Mojang, Twitter’da Minecraft Dungeons’un 26 Mayıs 2020’ye kadar kısa bir gecikme yaşayacağını doğruladı. endişeler Minecraft Zindanlarının serbest bırakılmasını etkileyebilir.

Fallout 76 Wastelanders

Fallout 76 Wastelanders ertelendi, ancak o zamandan beri serbest bırakıldı.

Bethesda , Twitter’da diğer birçok stüdyo gibi virüsün yayılmasını önlemek için evden çalıştıklarını belirtti. Canlı oyunları normal şekilde çalışmaya devam ediyor, ancak Fallout 76’nın Wastelanders’ın genişlemesi, uygun son testlerin uygulanamaması nedeniyle ertelendi. Gecikme 14 Nisan için, 7 Nisan 2020 oldu, 2020 Ancak, genişleme anda dışarıda ve biz 76 Wastelanders Fallout.

Those Who Remain

Those Who Remain Haziran Ayına Ertelendi.

Wired Productions , karşılaştıkları mevcut zorluklar nedeniyle , Haziran 2020’nin sonlarına kadar Those Who Remain ertelediğini doğrulamak için Twitter’a gitti . Zor bir tarih verilmedi, ancak daha fazla bilgi olduğunda sizi güncelleyeceğimizden emin olacağız.

Fortnite Chapter 2: Season 3

Fortnite’ın 2.Bölüm Sezon 3’ü bu ay yayınlanacak.

Fornite Bölüm 2, Sezon 3 başlangıçta 30 Nisan yayın tarihi için planlandı, ancak şimdi Haziran ayına kadar ertelendi. Belirtildiği gibi resmi , onlar 4 Haziran 2020 tarihine kadar üzerinde gelgit oyunculara yeni güncelleştirmeleri içerecek Fortnite güncel sezonu genişletiyoruz.

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.