Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy Tab S6 Lite Satışa Çıktı, ABD Fiyatı Açıklandı

e
sv

Commandos 2: HD Remaster oyunu için geri sayım başladı

323 okunma

Commandos efsanesi yeni bir oyunla geri dönüyor. Yıllar sonra karşımıza çıkacak olan Commandos 2: HD Remaster, oyuncuları ikinci dünya savaşının yaşandığı günlere geri götürecek.


Commandos serisi ilk çıkış yaptığında büyük ilgi çekmiş, eldeki komandolarla beraber savaşta stratejik noktalarda bulunup düşmanları alt edip mühim başarılar kazanmıştık. Sonrasında oyun ilgi görünce devam oyunları çıkmış ve oynanış iyileştirilirken, grafikler de çok daha göze güzel görünmeye başlamıştı.

Kalypso Media doğrulusunda oluşturulan açıklamalara göre, Claymore Game Studios, yeni bir Commandos oyunu amacıyla butona basmış durumda. 2. Dünya Savaşı üstüne yeni bir senaryoyu oyunculara sunmaya hazırlanan şirket, husus ile ilgili yaptığı bildirimde yeni oyun amacıyla yetenekli geliştiricilerden faydalanılacağı ve bu kapsamda yeni ofislerine taşındıkları vurgulandı. Fakat oyunun çıkış tarihi paylaşılmadı. Sadece bir proje olarak masada duran yapım amacıyla uzun bir vakit beklemek halinde olacağız gibi görünüyor.

Commandos 2: HD Remaster oyunu için geri sayım başladı

Commandos 2: HD Remaster ismiyle gelmesi plan edilen oyunda sahip olunan kahramanlarla beraber yeni karakterleri görmemiz de kuvvetle muhtemel görünüyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.