Commandos 2: HD Remaster oyunu için geri sayım başladı

1 dk


Commandos efsanesi yeni bir oyunla geri dönüyor. Yıllar sonra karşımıza çıkacak olan Commandos 2: HD Remaster, oyuncuları ikinci dünya savaşının yaşandığı günlere geri götürecek.


Commandos serisi ilk çıkış yaptığında büyük ilgi çekmiş, eldeki komandolarla beraber savaşta stratejik noktalarda bulunup düşmanları alt edip mühim başarılar kazanmıştık. Sonrasında oyun ilgi görünce devam oyunları çıkmış ve oynanış iyileştirilirken, grafikler de çok daha göze güzel görünmeye başlamıştı.

Kalypso Media doğrulusunda oluşturulan açıklamalara göre, Claymore Game Studios, yeni bir Commandos oyunu amacıyla butona basmış durumda. 2. Dünya Savaşı üstüne yeni bir senaryoyu oyunculara sunmaya hazırlanan şirket, husus ile ilgili yaptığı bildirimde yeni oyun amacıyla yetenekli geliştiricilerden faydalanılacağı ve bu kapsamda yeni ofislerine taşındıkları vurgulandı. Fakat oyunun çıkış tarihi paylaşılmadı. Sadece bir proje olarak masada duran yapım amacıyla uzun bir vakit beklemek halinde olacağız gibi görünüyor.

Commandos 2: HD Remaster oyunu için geri sayım başladı

Commandos 2: HD Remaster ismiyle gelmesi plan edilen oyunda sahip olunan kahramanlarla beraber yeni karakterleri görmemiz de kuvvetle muhtemel görünüyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

59
7 Paylaşım, 59 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir