Kripto Para

Coinbase Kampanya Başlattı

Coinbase, ABD milletvekillerini ve düzenleyicilerini etkilemek ismine bir kampanya başlattı.

ABD’li kripto para borsası Coinbase’in bu hareketi insanları düzenleyicilere ve milletvekillerine nasıl ulaşacağı konusunda eğitmeyi hedefliyor. Kampanyanın emeli ise kripto savunuculuğu.

Coinbase “Crypto 435” İsminde Bir Kampanya Başlattı

Kripto para kesiminin üzerindeki baskı gün geçtikçe artmaya devam ederken bu duruma Coinbase farklı bir bakış açısı getirdi. Şirketin Twitter hesabı üzerinden yapılan bir duyuruda bahsin detayları paylaşıldı.

Coinbase, Amerika Birleşik Devletleri’nin her yerinde yayılma planları yaparak kripto muştusunu yola çıkarıyor. Twitter’da kripto borsa operatörü, ABD genelindeki 435 Kongre Bölgesinin tamamında kripto yanlısı politikayı ilerletmeyi amaçlayan bir teşebbüs duyurdu.

Şirket açıklamasında uygulamanın maksadını kripto savunuculuğu olduğunu ve bu bölüme inancı olan şahısların başvurmasını istediklerini yazdı.

Twitter üzerinden yapılan açıklama ise şöyle:

“ABD’deki 435 Kongre Bölgesinin tamamında kripto yanlısı politikayı ilerletme vakti Kripto savunuculuğu topluluğunu büyütme ve sesinizi duyurmak için araç ve kaynakları paylaşma kampanyamız Crypto435 ile tanışın. Bugün bir savunucu ol. “

Kaynak: https://www.coinkolik.com/coinbase-kampanya-baslatti/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu