Kripto Para

Coinbase, BUSD’yi Askıya Alacak

ABD’li kripto para borsası Coinbase, BUSD‘yi askıya alacağını açıkladı.

BUSD üzerine bugünlerde birçok tartışma yaşanıyor. Forbes teminatların taşındığına dair bir rapor yayımladı akabinde Binance bu durumu yalanladı.

Coinbase Mart 13 İtibariyle BUSD Süreçlerini Askıya Alacak

Coinbase listeleme standartlarını karşılamadığı gerekçesiyle BUSD süreçlerini Mart 13’te askıya alacak. Askıya alma süreci Coinbase.com, Coinbase Pro, Coinbase Exchange ve Coinbase Prime’da geçerli olacak.

ABD kripto para borsası attığı bir tweet ile Coinbase’in, stablecoin’in listeleme standartlarını karşılamaması nedeniyle 13 Mart’tan itibaren Binance USD (BUSD) alım satımını askıya alacağını duyurdu.

Bir Coinbase sözcüsü mevzu hakkında şu açıklamalarda bulundu: 

“BUSD ticaretini askıya alma kararlılığımız, kendi dahili izleme ve inceleme süreçlerimize dayanmaktadır. BUSD’yi incelerken, artık listeleme standartlarımızı karşılamadığını ve askıya alınacağını belirledik.”

Askıya alma Coinbase.com, Coinbase Pro, Coinbase Exchange ve Coinbase Prime’da geçerli olacak. Coinbase, kullanıcıların yeniden de BUSD fonlarına erişebileceklerini ve istedikleri vakit çekebileceklerini söyledi.

Bu sıralar Binance’in ismi BUSD ile ilgili problemlerle anılıyor. Borsa bugün bir argümana nazaran BUSD teminat fonlarını geçtiğimiz yıl taşımıştı. Şirket akabinde bir açıklamada bulunarak yalanladı.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/coinbase-busdyi-askiya-alacak/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu