Sıradaki içerik:

Yeni Trackmania’nın Fragmanı Yayınlandı! İşte Detaylar

e
sv

CoD: Modern Warfare Hafta Sonu Boyunca Ücretsiz

342 okunma

Activision ve Infinity Ward, evde kaldığımız şu zamanlarda oyuncuların eğlenceli süre geçirebilmesi amacıyla harekete geçti. Call of Duty: Modern Warfare’in çok oyunculu modunu denemek isteyenler, moda hafta sonu süresince bedava olarak erişebilecekler.

Popüler birinci kişi nişancı oyunu Call of Duty: Modern Warfare’de bedava hafta sonu fırsatı başladı. Oyuncular, PS4, Xbox One ve PC platformlarında 24-27 Nisan tarihleri arasında oyunun çok oyunculu modunu (Multiplayer) bedava olarak deneme ihtimaline sahipler.

PlayStation 4 oyuncuları, PS Plus hesabı olmasa da Modern Warfare’i online olarak oynayabiliyorlar. Fakat Xbox One oyuncularının bedava hafta sonu denemesi amacıyla Xbox Live Gold hesabına sahip olması gerekiyor. Hem de deneme esnasında kazanılan deneyim puanları, oyuncuların Modern Warfare’i satın almaya karar vermesi halinde oyuna aktarılacak.

Call of Duty: Modern Warfare’de Hafta Sonu Fırsatı

Ücretsiz deneme süreci, oyuncuların Call of Duty: Modern Warfare’in çok oyunculu modunu 5 değişik haritada deneyimlemesine izin verecek. Üstelik bu haritalara Sezon 2’de gelen Khandor Hideout ve Sezon 3’te gelen Hovec Sawmill de dahil. Oyuncular Call of Duty: Warzone üzerinden de çok oyunculu haritalara erişim sağlayabilirler.

Modern Warfare’i bedava olarak oynamak isteyen PC oyuncularının Battle.net uygulamasını kurmaları gerekiyor. Xbox One ya da PlayStation 4 oyuncuları ise mağaza sayfasını ziyaret ederek oyunu indirip oynayabilirler. Warzone istemcisini indirmenin 80-100 GB arası depolama kısmı gerektirdiğini belirtelim. Call of Duty: Modern Warfare, şu anda Xbox (Xbox Live Gold ile), PC ve PlayStation 4 oyuncuları amacıyla %25 indirimli olarak satılıyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.