Sıradaki içerik:

Xbox Game Bar Güncellemesi Yeni Özellikler ve Widget Mağazası Getiriyor

e
sv

CoD Mobile Sezon 8 Güncellemesi: Çıkış Tarihi Detayları

788 okunma

Call of Duty Mobile’ın 8. Sezonu başlıyor ve klasik çok oyunculu bir haritanın eklenmesi gibi birçok değişiklik Temmuz ortası güncellemesinden önce açıklandı. İşte yaklaşmakta olan yamada görmeyi bekleyebileceğiniz şeyler.

Gulag’ın çok oyunculu bir harita olarak tanıtılması ve Sezon 7’de Man O Savaşı ve QQ9 gibi yeni silahların ardından Activision, popüler mobil oyunun sekizinci sezonu için planlanan çok daha fazla içeriğe sahip görünüyor.

Hype, popüler başlıktaki bir sonraki bölüm için yükselmeye başlıyor, yaklaşan değişikliklerin etrafındaki teaserları takip ederek, Call of Duty hayranları tam olarak neyin depolandığını bulmak için istekliydiler.

CoD Mobile Season 8 ne zaman başlıyor?

Activision, Sezon 7’nin başlangıcını erteleyeceklerini açıkladıktan sonra, dünya çapında devam eden protestolar nedeniyle, birçoğu ne zaman sona ereceğinden emin değildi.

Bununla birlikte, Sezon 7 yol haritasına ve geçmiş içerik güncellemelerine dayanarak, Call of Duty Mobile’ın Sezon 8’in şu anda 10 Temmuz’da yayınlanması bekleniyor.

Activision tarafından henüz onaylanmamış olmasına rağmen, önceki yama güncellemeleri genellikle bir sezonun sonunu izleyen Cuma günü yayınlanmıştır.

CoD Mobile Sezon 8’de ne gibi değişiklikler yapılacak?

Temmuz ayı ortalarında neler geleceği konusunda çok az şey açıklanmış olsa da, onaylanan bir değişiklik, klasik Call of Duty haritası Highrise’ın eklenmesidir.

Modern Warfare 2’de tanıtılan Highrise, franchise’ın gördüğü en popüler haritalardan biri ve 21 Haziran’da duyurulduktan sonra birçok hayranı nostaljik hale getirdi.

Highrise ile birlikte Activision, Sezon 8 için yaklaşan savaş geçişinin de hayranlardan gelen bazı tepkilerin ardından oldukça farklı görüneceğini doğruladı.

CoD Mobile geliştiricileri, Reddit’te yeni sezonluk ödüllerin, geçtiğimiz sezondaki “fütüristik” ilavelerden bazılarına göre “daha fazla temelli ve askeri odaklı” olacağını açıkladı.

Sezon 8’in yayınlanmasıyla ilgili birçok söylenti de vardı, bazı taraftarlar Zombies’in Sezon 4’te yeniden çalışmadan önce kaldırıldıktan sonra yakında geri döneceğini öne sürüyorlar.

Diğerleri, akreplerin, yeni silahların ve Overkill gibi avantajların bir sonraki güncellemede yer alabileceğini söylediler, ancak emin olmak için biraz daha beklemek zorundayız gibi görünüyor.

Daha fazlası için TeknoBizdeyiz’i takipte kalın. Bir sonraki haberde görüşmek üzere.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.