Kripto Para

Celsius Custody Müşterileri Tekrar Para Çekebilecek

Paraları dondurulma sürecine alınan Celcius Custody müşterileri, 263 günün akabinde tekrar para çekme süreçlerine başlıyor.

Celsius Custody, toplumsal medya üzerinden yaptığı açıklamalar ile müşterilere sevindirici duyuruyu bildrimiş oldu. Yatırımları “Tutma Programı” formunda dondurulan Celsius Custody müşterileri, 263 günün akabinde para çekme süreçlerine devam edebilecek. Ama müşterilerin toplumsal medyada yaptığı paylaşımlar doğrultusunda, sistemde şimdiki olarak problemler yaşandığı belirtiliyor.

Celsius Custody Müşterileri Süreçlerde Sıkıntılar Yaşandığını Belirtiyor

Yaklaşık olarak 265 gündür yatırımlarının kilitli olduğunu belirten Celcius Custody müşterileri, para çekim süreçlerinin faal olduğunu duyunca büyük sevinç yaşamıştı. Lakin açıklanan haberler doğrultusunda, sistemde kesintilerin yaşandığı bildirildi. Celsius Custody, toplumsal medyadan yaptığı paylaşımlar ile birebir anda birçok sürecin denendiğini bildirdi.

Celsius Custody müşterileri, para çekim süreçlerinin etkin olmasından sonra sisteme erişim süreçlerinde külfet yaşandığını bildirdi. Çok uzun bir ortadan sonra paralarını tekrar çekebilecek olan Celsius Custody müşterileri, toplu olarak süreci denediği için sistem şimdiki olarak yavaşlamış durumda. Celsius Custody ise, ortada bir panik havasının olmaması için müşterilere toplumsal medya üzerinden seslendi.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/celsius-custody-musterileri-yeniden-para-cekebilecek/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu