Sıradaki içerik:

Mesenger Kids Uygulamasına Gelecek Yeni Özellikler!

e
sv

Casper Excalibur Serisinde Büyük Değişim!

720 okunma

Casper Excalibur, oyun dünyası amacıyla tekrardan tasarladığı model ve alternatifleri ile Mayıs ayında oyun severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Oyun severler ve tasarımcılar amacıyla özel olarak geliştirilen Excalibur bilgisayar G770, G900 ve yeni çıkan bilgisayarı Excalibur G780, Intel 10.Nesil prosedürcü, yeni ekran kartı alternatifleri ve renk alternatiflerine sahip RGB klavyeleri ile yenilendi. Casper, Excalibur serisinin yeni modelleri en son teknolojiler ile yaratarak yüksek performans arayan kullananlara yüzlerce değişik konfigürasyon alternatifi sunmayı hedefliyor.

Ekran teknolojileri bölümünde öne çıkan 240Hz ekranı ile Excalibur G900, ince çerçeve ve geniş ekranı buluşturarak 17” ekran ebatı ile Excalibur G780, değişik donanımlarıyla ile yenilenen Excalibur G770, oyun ve performans dünyasının sınırlarını zorlayacaklar. Intel 10. Nesil prosedürcüleriyle yenilenen Excalibur serisi, yeni dizüstü bilgisayarları, oyunculara maksimum performans, üst seviye gerçeklik algısı ve kesintisiz oyun keyfi vadediyor.

Casper Excalibur G900

Excalibur serisi, G900 modeli ile 240Hz ekran farkını sizlere sunuyor. Excalibur G900, Intel’in en güncel prosedürcüsi olan 10. Nesil prosedürcüsi ile oyun ve performans arayanlara daha kuvvetli ve daha benzersiz bir tecrübe sunmaya hazırlanıyor. NVIDIA’nın en yeni ekran kartları ve değişik opsiyonlarıyla donanan Excalibur G900, oyun oynayanlara ve performans arayanlara varlıklı konfigürasyon alternatifleri sunuyor. Excalibur G900 bilgisayarı, daha önceki senelerde bulunduğu gibi değişik konfigürasyon alternatifleriyle www.casper.com.tr adresinde kullanıcıların gereksinimlerine göre özelleştirilebilmektedir.

Ailenin en geniş ekranlı yeni delegesi Casper Excalibur G780:

Oyuncular, tasarımcılar ve mimarlar gibi performans arayanlar amacıyla özel olarak geliştirilen Excalibur G780, 17” ekranı ve ince çerçevesiyle dizüstü bilgisayar aleminde sınırlarını zorlamaya aday. Piyasaya yeni çıkacak olan Excalibur G780; Intel 10. Nesil prosedürcüsi, RTX ekran kartı, 144HZ ekranı ve 8mm’lik ince çerçevesi gibi özelliklere sahip.

Yenilenen Casper Excalibur G770:

Oynanan oyunlara, sarfedilen programlara ve bütçelere göre çoğu alternatif yayınlayan Excalibur G770, prosedürcü, ekran kartı, RAM gibi donanımların alternatiflerini arttırıyor. 5mm’lik ince çerçevesi, Intel 10. Nesil prosedürcü ile Excalibur G770, ihtiyaçlarınız tarafında performansınıza yön verebileceğiniz bir tecrübe sunuyor. Excalibur G770 bilgisayarını Casper’ın kendi sitesinde sunmuş bulunduğu konfigüratör özelliği ile değişik prosedürcü alternatifleri, ekran kartı alternatifleri, ram alternatifleri ile bilgisayarınızı dilediğiniz gibi özelliklerini arttırabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.