Altcoin

Cardano Kurucusu, Tanınan Müellifi Sert Eleştirdi!

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, tanınan yatırımcı ve muharrir Nassim Taleb hakkında sert tenkitlerde bulundu.

Yeni yıl, Cardano kurucusu Charles Hoskinson için birebir başladı. Hoskinson, bilhassa toplumsal medya üzerinden sistemli yayınlarına ve bağlantısına kaldığı yerden devam ediyor. Kripto sanayisinde yaşanan çalkantılı süreçlerin akabinde, beklentilerin yüksek olduğu yeni bir yıl başladı. Birçok kripto yorumcusu, bu yılın da ayı piyasasının tesirinde geçeceğini düşünüyor. Süreçlerin ortasında Cardano kurucusu, ünlü muharrir Nassim Taleb’e takıldı.

Cardano Kurucusu, Ünlü Muharrir Nassim Taleb’e Tenkitte Bulundu

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, ünlü müellif Nassim Taleb‘e tenkitlerde bulundu.

Nassim Taleb, birkaç açıklamayla Lex Fridman’a yönelik paylaşımlarda bulundu. Taleb, Fridman‘ın MIT’den olmadığını ve podcast yayınlarında MIT‘den olduğunu öne sürdüğünü belirtti.

Ayrıca Taleb, Fridman‘ın uzmanlık alanı olmadığı hususlarda bir kitap okuyarak yayına çıktığını argüman etti. Bu durum, Taleb‘i epey sinirlendirdi. Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda Taleb, Fridman‘ın kalitesiz olduğunu tabir etti.

Hoskinson, Taleb‘in bu sert mizacına cevap vermek için gecikmedi. Cardano kurucusu, Fridman‘ın tanıdığı en zeki ve entellektüel birisi olduğunu söz etti. Hoskinson ayrıyeten, Taleb‘in yazdığı kitapların okuyormuş üzere yapanlara nazaran olduğunu lisana getirdi.

Popüler kripto para projesinin kurucusu, Taleb‘e “kibirli bir insan pisliği” dedi.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/cardano-kurucusu-populer-yazari-sert-elestirdi/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu