Kripto Para

Cardano Kurucusu Hoskinson, Medya İşvereni mu Oluyor?

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, medya kuruluşu CNN’i satın alacağı istikametindeki tezlere açık kapı bıraktı.

Kripto paraların amansız yükselişi, dijital varlıkların klâsik finans dünyasına dahil olmasına neden oldu. “Majör” olarak tabir edilen piyasa bedeline nazaran en güçlü kripto paralar, klâsik finans eserleriyle rekabet edebilecek boyutta sermaye kazanımı yaşadı.

Bu majör kripto paralardan birisi olan Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, yapmış olduğu açıklamalar ve klasik finansa yaklaşımıyla sık sık gündeme geliyor. Son olarak Hoskinson, bir Twitter kullanıcısının “CNN’i satın alacak mısın?” sorusuna açık kapı bırakan bir cevap verdi.

Cardano Kurucusu Hoskinson, CNN Hakkında Konuştu

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, toplumsal medya platformu Twitter üzerinden, kendisine yöneltilen soruya dikkat çeken bir karşılık verdi.

Twitter kullanıcısı Ross Calvin, Hoskinson’ın tanınan medya kuruluşu CNN’i satın almak için ortak teşebbüs kurduğunu argüman etti. Calvin, bu savını Twitter üzerinden lisana getirdi. Calvin’in yaptığı paylaşımda, “Hoskinson CNN’i satın almak için ortak bir teşebbüs kuruyor” açıklaması yer aldı. Ayrıyeten Calvin, Elon Musk’a da bu teşebbüsün içinde olup olmadığını sordu.

Calvin’in bu paylaşımına yanıt veren Hoskinson, bu sav hakkında “doğrulayamam yahut reddedemem” biçiminde bir açıklamada bulundu. Hoskinson’ın bu karşılığı, topluluk tarafından bir açık kapı olarak algılandı.

Geçtiğimiz günlerde basında, CNN’in satılacağına yönelik savlar ve söylentiler ortaya çıkmıştı.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/cardano-kurucusu-hoskinson-medya-patronu-mu-oluyor/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu