Altcoin

Cardano Balinaları Yüklü Ölçüde ADA Aldı

Son Santiment bilgileri Haziran ayında gerçekleşen büyük ADA alımlarının Ağustos’ta tekrar başlayabileceğini gösterirken eş vakitli olarak Cardano balinaları yüklü ölçüde ADA alımı gerçekleştirdi.

Analitik Şirketi Santiment son devirde ADA satın alımlarını arttığını ve bu eğilimin Ağustos’ta da devam etmesi halinde durumun ilginçleşebileceğini söyledi.

Balinalar ADA’nın Peşinde

Analitik Şirketi Santimen nazaran hacmi 138 milyon dolara ulaşan Cardano’nun tokeni ADA’nın tokenin fiyatının düşmesinin birkaç hafta akabinde balina ve köpek balıkları olarak tabir edilen adreslerce alınmaya başlandığını söyledi.

Temmuz ayı başlarında da ADA biriktiren balinalar, o devirlerde 10 bin-100 bin ölçüsü ADA’yı cüzdanlarında tutuyorlardı. Bu cüzdanlar bir ay içerisinde toplamda 79,1 milyon dolar kıymetinde ADA satın aldılar.

Charles Hoskinson’dan Volatilite Açıklaması

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, ADA’nın yaşadığı oynaklıktan şikayet eden bir kullanıcıya karşılık verdi.

Hoskinson, kripto bölümündeki volatilitenin son derece olağan olduğunu lisana getirerek, kendisini kripto para dalı üzerinde hiçbir denetiminin bulunmadığını hatırlattı.

Sözlerine “kripto para piyasaları yükselip düşünüyor” formunda devam eden Hoskinson, bu kullanıcının kripto para kesimini anlamadığını savundu.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/cardano-balinalari-yuklu-miktarda-ada-aldi/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu