Sıradaki içerik:

Popüler Mobil Oyun Monument Valley 2 Ücretsiz Oldu!

e
sv

Can Sıkıntınızı Giderecek İnternet Siteleri

685 okunma

Şu sıralar dünyanın her yerinde konuşulan bir numaralı konu, koronavirüs salgını. 2019 yılının son gününde Çin’de patlak veren virüs, bugün itibarıyla bütün dünyaya yayılmış durumda. Ülkemizde de bir süredir var olan bu virüs, soluk darlığı nedeniyle insanların ölümüne yol açıyor. Solunum yolu vasıtasıyla da bulaşabilen bu virüsten korunabilmek amacıylas sosyal uzaklığı korumak, yani evlerimizden çıkmamak ve kendimizi izole etmek gerekiyor.

Evlerinde kalmak mecburiyetinde olan insanlar, yavaş yavaş tahammülsüzleşmeye başladılar. Hem de uzmanlara göre bu salgın, beklenenden çok daha uzun devam etmesi durumunda toplum çapında psikolojik problemlere yol açacak.

Sizler amacıyla derlediğimiz 9 internet sitesinin bütünü, evinizde otururken keyifli süre geçirmenizi sağlıyor. Aralarında oyun oynayabileceğiniz, oluşturduğunuz bir grupla ortak Netflix içerikleri izleyebileceğiniz ve yeni müzikler keşfedebileceğiniz internet siteleri tespit edilen liste, bir an evvelce sona ermesini umduğumuz bu koronavirüs günlerinde ilaç gibi gelecek.

İşte Siteler

Music-Map
Video Game Recommendation Engine
YOU.DJ
Gartic.io
Ocearch
Netflix Party
GeoGuessr
GameShelf
Corona Ninja
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

avatar
  • Abdullah 1 sene önce
  • Merhaba paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

avatar
  • Halil 1 sene önce
  • Güzel yazı olmuş