Sıradaki içerik:

PUBG’de Hile Yapanların Sonu Geliyor!

e
sv

Call of Duty’de Yeni Dönem Başlıyor!

409 okunma

Her senenin Nisan ayında duyurulmasına alıştığımız Call of Duty amacıyla bu ay beklentinin tersi olarak sessiz sedasız geçiliyor. Ancak meydana çıkan iddialar ve bulgular yeni oyun ile ilgili bilgi sahibi olmamızı da sağlıyor. Yeni Call of Duty ismi Vietnam olacak iddiası da tanınan bir isim doğrulusunda öne sürüldü ve ilgi çekti.

Oyuncuların tekrar merakla beklediği yeni Call of Duty amacıyla birtakım iddialar oyun öyküsü ile ilgili ipuçları veriyor. Bir taraftan yeni oyunun da bir devam olacağı ve adının Black Ops olacağı beklenirken başka yandan ise yeni bir maceranın başlayacağı söyleniyor.

Call of Duty ismi Vietnam olacak iddiası, oyunun bizi dünyanın soğuk harp devresine Amerika’nın ise Vietnam harpı yıllarına götüreceğini ve sıfırdan bir maceraya başlayacağını gösteriyor. Ancak resmi bir açıklama yapılmadığı amacıyla husus netlik kazanmadı. Bu hususta itimat edilir bir kaynak olan Jason Schreier, Vietnam iddiasının sahibi olarak karşımıza çıkıyor.

Kotaku’dan ayrılıp şu anda Bloomberg ile çalışan Schreier, bilhassa Call of Duty husussundaki doğru çıkan ön görülerinde yanılmıyor. Bu yüzden de Call of Duty Vietnam iddiası kuvvetli bir hususmda görünüyor. Hem de Schreier, oyunun son bahar aylarında tekrar oyuncuların karşısına çıkacağını da söylüyor. Ancak beklenilen oyunun net tarihi amacıyla şimdilik bir bilgi meydana çıkmadı.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.