Sıradaki içerik:

Zoom, Türkiye’deki Ücretsiz Kullanıcı Sayısını 139 Kat Artırdı

e
sv

Call of Duty: Warzone’un 5. Sezon Fragmanı Ortaya Çıktı

119 okunma
avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Günümüzde milyonlarca oyuncu doğrulusunda oynanan ve Call of Duty Warzone’un 5. sezon fragmanı adeta paylaşılmadan meydana çıktı. Fragmanda haritaya gelecek mühim bir farklılığa yer verildi.

Çıktığı günden beri yoğun bir oyuncu kitlesine sahip olan ve bu kitleyi korumaya devam eden Call of Duty: Modern Warfare, bedava Warzone oyun moduyla kitlesini daha da genişletmeyi başarmıştı. Oyuncuların Call of Duty aleminde battle royale modunda harpmalarına izin veren oyun modu, yakında 5. sezonuna giriş yapacak.

Tabii her vakit bulunduğu gibi Call of Duty: Warzone yeni bir sezona geçmeden evvelce o sezona dair bir tanıtım fragmanı yayınlanacaktı. Fakat bu fragman şimdilik Activision doğrulusunda yayınlamadan TheGamingRevolution adlı bir YouTube kanalı, Call of Duty: Warzone’un 5. sezon fragmanını yayınladı.

Call of Duty: Warzone 5. sezon fragmanı:

Bilgileri ünlü Twitch yayıncısı NickMerks’ten aldığını iddia eden TheGamingRevolution, fragmanla beraber oyuna istikbal mühim bir yeniliği ve yeni sezonun çıkış tarihini de paylaştı. Videoda yer alan bilgiye göre yeni sezon, 5 Ağustos tarihinde oyuncularla buluşacak. TheGamingRevolution’un paylaştığı fragman sadece birkaç saniye uzunluğunda olsa da oyuna dev bir farklılık geleceğine işaret etti.

Fragmanda gördüğünüz üzere kameramız Verdansk’ta uzun vakittir boş duran raylarda yer alan bir trenin içersinde bulunuyor. Peki bu tren ne manaya geliyor? Daha evvelce meydana atılan iddialar, Call of Duty: Warzone’a yeni ‘loot trenlerinin’ geleceğini belirtiyordu.

Eğer bu iddialar doğruysa Call of Duty: Warzone, loot trenlerine sonucunda kavuşacak. Bununla beraber başka iddialara göre oyunun haritasında da mühim farklılıklar yapılacak. Loot trenleri iddiasını ilk meydana atan VGC, Verdansk Stadyumu’nun da sonucunda açılacağını söylemişti.

Call of Duty: Warzone’un 5. sezonla net olarak nelere kavuşacağını şimdilik bilmiyor olsak da bu iddialar umarız doğru olur. Zira oyuna eklenecek loot trenleri, oyuncuların harp sırasında alacakları yüksek riskli ve yüksek kazançlı kararları da netlikle etkileyecektir. Bununla beraber uzun süredir kapılarını gözlediğimiz stadyum da en sonucunda istediğimiz büyük alan çatışmasını bize sunacaktır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.