Sıradaki içerik:

Microsoft,Uygulamasına Yeni Bir Harika Özellik daha Geliyor!

e
sv

Call of Duty: Warzone’da Hızlı Para Kazanma Taktikleri

avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Güçlü bir oyun içi ekonomi, Call of Duty: Warzone’un diğer battle royale oyunlarından ayrı tutulmasına yardımcı olur ve erken kazandığınız parayı en üst düzeye çıkarmak geç oyunda başarının anahtarıdır.

Warzone’da nakit kraldır. Loadouts, oyundaki en güçlü araçtır ve 10.000$ ‘a mal olurken, yeniden dağıtımlardan İHA’lara kadar her şeyin satın alınması, parça başına yaklaşık 4.000 $ karşılığında oyun değiştiren yardımcı program sağlar. 

Siz ve ekibiniz agresif veya temkinli oynamak ister, Verdansk’ta hızlı bir şekilde para kazanmanın çeşitli yolları vardır. Hayatın çoğunda olduğu gibi, yüksek ödül de yüksek riskle tamamlanır. Bu nedenle, nakit kazanmanın mutlak en hızlı yollarını ve daha düşük risklerle nakit parayı hızlı bir şekilde netleştirmenin daha verimli yollarından bazılarını yıkacağız.

Warzone’da para kazanmanın esas olarak üç ana yolu vardır: 1) açık dünya yağmalama, 2) sözleşmeler ve 3) ceset yağmalama. 

Büyük paralar elde etmenin en hızlı yolu, üçü de aynı anda, yüksek seviye yağma ve Ödül sözleşmesi olan bir bölgedeki diğer takımlar arasında sıcak düşerek yapmaktır. Veya daha güvenli bir işlem için yağma ve sözleşme bonuslarına öncelik verebilirsiniz. 

Açık Dünya Yağma

Superstore, düşmanlar, ganimet ve sözleşmeler bolca ile Warzone’un en sıcak düşüşlerinden biridir.

Verdansk genelinde, yoğunlaşan yüksek katmanlı yağmalara sahip olması muhtemel bir sürü yer var. Bunlar genellikle Downtown, Quarry ve her zaman popüler olan Superstore gibi çok katlı, dikey olarak dağılmış yerlerdir.

Bunlardan herhangi birinde, kasalarda nakit yığınları bulabilir ve katlara yayılmış olursunuz – oyunda para kazanmanın en basit yolu.

Sözleşmeler

Warzone’da üç sözleşme türü vardır: Ödül, Keşif ve Çöpçü (genellikle en azına verilen çoğu paranın emriyle). Her sözleşme farklı bir işlev sağlar, tamamlandıktan sonra ekip paranızı ve sonraki sözleşmeleriniz için hayati bir sözleşme çarpanı bonusu sağlar. Tamamlanan ikinci sözleşmeniz üzerine, üçüncü sözleşmeniz için yüzde 40 çarpan alırsınız. Bu, üçten sonra yüzde 80 çarpan olur, dördünden sonra yüzde 120 ve daha fazla tamamlama için yüzde 200’e kadar çıkabilir.

Warzone’un Çöp Kutusu kasaları hızlı para kazanmanın en kolay yoludur.

Çöpçü sözleşmeleri, sözleşmenin üç yağma kutusunda bulduğunuz parayla birlikte yaklaşık 2.000 – 2.800 $ (her bir sandık için ne kadar seyahat etmeniz gerektiğine bağlı olarak) size netlik kazandırır. Bir Recon’dan daha fazla para ve ganimet kazanırsınız, aynı zamanda oturma ördeği olmamanın avantajını da elde edersiniz. 

Recon sözleşmeleri bir yeri kilitlemeyi gerektirir ve kişi başına yaklaşık 1.500 $ ve bazı ganimetlerin diğer sözleşmelerden daha az kârlı olmasını sağlar. Ancak, bir sonraki dairenin yerini gören asıl yetenekleri paha biçilmez olabilir.

En riskli olan Bounty sözleşmesi, tamamlandıktan sonra genellikle 3.000 $ ödüllendirir – bu, genel alanı oyunun mini haritanıza işaret ettiği hedefi öldürmenizi gerektirir. Başka biri söz konusu düşmanı öldürürse, çok daha düşük bir ödül alırsınız, ancak yine de çarpanı alırsınız. 

Avlananlar kamp yapmaya eğilimli oldukları için, ödüller inanılmaz derecede tehlikelidir. Ancak, tamamlandıktan sonra kazanılan para dışında, düşmüş düşmanları da yağmalayabilirsiniz.

Ölü yağma

Ölü düşmanlar, başka hiçbir yerde bulabileceğinizden daha fazla para biriktirebilir.

Dışarıda sözleşmeleri tamamlarken, düşmanları öldürürken ve sandıklarda veya yerde para bularak, düşmanlarınız da aynı şeyi yapıyor. Onları öldürmek ve paralarını almak genellikle nakit kazanmak için en acımasız, ama aceleci modadır.

Bu, oyunun başlangıcında etkili olmayabilir, ancak daire sıkılaştıkça ve paralı takımlar satın alma istasyonlarına doğru açı yapmaya başladığında hızla yükselir.

Nakit para kazanmanın en hızlı ve en agresif yolu

Endişeli ve kendinden emin hissediyorsanız, nakit kazanmanın en hızlı yolu, bir Ödül’e sıcak düşmek, yağmalamak ve yakındaki kimseyi öldürmektir. 

Bunu Superstore gibi bir yerde yaparsanız, ödülünüz çok yakın olmalıdır, böylece oyuncularınızı kaynaklarınızı daha iyi hale getirmek için yağma ve öldürürken sözleşme çarpan bonuslarınızı başlatmanıza izin verir.

Bölgeniz temizlendikten sonra, bir yükleme için yeterli parayı netleştirecek bir Çöpçü’ye vurmaya devam edebilirsiniz veya hala açsanız bir araca atlayın ve bir sonraki Ödül’ü arayın. 

Hızlı para kazanmanın en güvenli yolu

Daha sabırlı hissediyorsanız ve çok fazla terlemeden geç oyun için rahat olmak istiyorsanız, Çöpçü sözleşmelerini ve sözleşme çarpanlarını kötüye kullanabilirsiniz. 

Birkaç Çöpçü olan dairenin kenarına doğru bir yere inerek, çok fazla rakiple karşılaşmadan bir ton yağma ve bonuslarınızı toplayabilmelisiniz. 

Bölgeniz nispeten açıksa, siz ve ekip arkadaşlarınız bölünebilir, böylece her biriniz sözleşmenin müteakip sandıklarına yakın olma şansınız daha yüksektir – bunlar rastgele ayrılır.

İki veya üç Süpürücüden sonra, ekibinizin bir yük satın almak için yeterli paraya sahip olması gerekir. Yüksek bir sözleşme çarpanı ve tamamen kitlenmiş bir kadro ile hemen bir avantaj elde edersiniz ve ya avlanmaya başlamaya karar verebilirsiniz ya da yüksek sözleşme çarpanınız göz önüne alındığında, kendini canlandırma ve öldürme izlerini kolayca satın almak için başka bir sözleşmeyi tamamlayın.

Özetle, agresif hissediyorsanız sıcak damlalar ve Ödüller, temkinli hissediyorsanız güvenli damlalar ve temizleyiciler. Hangisini seçerseniz seçin, destekleri almak için bu sözleşme çarpanlarını erken vurun.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.