Sıradaki içerik:

TENAA List, ASUS ROG Phone 3’ün Özelliklerini Gösteriyor

e
sv

Call Of Duty Warzone 200 Oyunculu Battle Royale Modunu Sunabilir

avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Call of Duty Warzone, Sezon 4’ü birkaç gün önce yayınladı. Oyun geliştiricileri, güncelleme ile 150 oyuncu Battle Royale’de birçok değişiklik yaptı. Ancak Sezon 4’ün en önemli özelliği, 50 oyuncudan oluşan iki takımı birbirine karşı çıkaran Warzone Rumble modudur. 

Ancak, Call of Duty Warzone’un sunabileceği çok şey var gibi görünüyor, çünkü oyun önümüzdeki modlarda zaten ima ediyor.

İnternette sızan bir görüntüye göre, Call of Duty Warzone oyunda 200 oyunculu Battle Royale modunu tanıtabilir. Sızıntı ayrıca COD Warzone’da iki mod daha atar: 200 oyunculu Plunder ve Battle Royale Juggernaut Modu.

Bu resim, Çok Oyunculu ücretsiz hafta sonu oynatma listeleri özelliğinin yükleme ekranında sızdırıldı. Call of Duty Warzone oynayan oyuncular bu özelliği Modern Warfare MP çalma listelerine ücretsiz olarak erişmek için kullanıyor.

Call of Duty Warzone ilk kez 200 oyuncuyu birbirine düşürme olasılığını azaltmadı. Warzone’un piyasaya sürüldüğü sırada, Infinity Ward 200 oyunculu oyunları test ettiklerini doğruladı. Yani, stüdyo şimdi 200 BR moduna yeşil bir ışık göstermeye hazır olabilir.

Bu sızıntı ortaya çıkar çıkmaz oyuncular endişelerini dile getirmeye başladı. Bazı oyunculara göre, Call of Duty Warzone sunucuları tek bir maçta 200 oyuncuyu ele alamayabilir.

Bununla birlikte, COD Warzone bu büyük yeni modları oyuna getirmeyi planlıyorsa, geliştiricilerin sadece sunucuların başa çıkabileceğini düşündüklerinde başlatacağını varsaymak güvenlidir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.