Call Of Duty: Modern Warfare ve Warzone’un Üçüncü Sezon Çıkış Tarihi Belli Oldu

2 dk


Call Of Duty: Modern Warfare ve Battle Royale modu Warzone’un üçüncü sezonunun 8 Nisan’da başlayacağı açıklandı. Yeni sezonda oyuncuları nelerin beklediğine dair resmi açıklama şimdilik yapılmadı.


Günümüzün dünyasına dair tek bir şey söyleyecek olsak bugünlerde çok sayıda Call of Duty oyunu bulunduğunu söylerdik. Call of Duty: Modern Warfare, yalnızca oyuncuların bildiği ve çok sevdiği kendi standart çok oyunculu moduna sahip değil. Aynı vakitte süregiden Warzone battle royale modu bulunmakta ve bunu bedava olarak indirebiliyorsunuz.

Twitter üzerinden oluşturulan resmi bildirime göre, güncelleme istikbal iki oyunun da üçüncü sezonu 8 Nisan’da başlayacak. Yeni sezonda bizleri nelerin beklediğine dair bir açıklama bulunmuyor fakat geride bıraktığımız sezona göre daha çok Operatör, silah, harita ve enteresan şeylerle karşılaşacağımız nerdeyse kesin. Sezonlar amacıyla istikrar Modern Warfare ve Warzone‘un çok oyunculu modu arasında taşınarak sağlanıyor.


Diğer çok oyunculu modlara erişim de bedava olacak
Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone’u PlayStation 4, Xbox One ve PC’de oynayabiliyorsunuz. Warzone her vakit bedavadi fakat bu hafta sonu süresince Modern Warfare’in başka çok oyunculu modlarına da bedava erişim sağlanabilecek. Yine geçmişten nadide bir parçayla iyi vakit geçirmek istiyorsanız Modern Warfare 2 Remastered da hizmetinizde olacak.

Call of Duty: Warzone uzun süredir beklenilen bir oyundu. Bu battle royale oyun modu yayınlandıktan sonra da oyuncu adedi hedeflerini peş peşe aşmaya başladı. Oyun gerektiğince başarılı bir açılış süreci geçiriyor. Oynaması bedava olan oyun bir anda insanları kendine çekmeyi başardı ve dört günde oyun 15 milyon oyuncu adedina erişti. Yayınlandıktan ileri 24 saat ortamında de 6 milyon indirmeye ulaşan Warzone, 10 Mart’ta pazara sürülmüştü.


Call of Duty: Warzone gerçekte Call of Duty: Modern Warfare’in bir parçası fakat oynayabilmek amacıyla ana oyuna sahip olmak gerekmiyor. Paketi internet sitesinden ayrı olarak indirerek oynamak da olası oluyor. Oyunda amacımız her vakit bulunduğu gibi haritaya indikten sonra sağdan soldan topladığımız detaylı ekipmanları kuşanmak, rakiplerimizi elemek ve sıralamaların zirvesinde yer almak. Call of Duty: Warzone, yalnızca bu modu oynamak isteyenler amacıyla bedava olmaya devam edecek.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

88
10 Paylaşım, 88 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir