Call of Duty: Modern Warfare için yeni video

2 dk


Call of Duty oyunlarının en sevilen serisi Modern Warfare tekrar oyuncularla buluşacak. Tamamen yeni bir hikaye ve Captain Price‘ın da bulunduğu yeni Call of Duty: Modern Warfare Multiplayer videosu yayınlandı.

Call of Duty: Modern Warfare Multiplayer videosu yayınlandı!

Call of Duty oyunlarının en sevilen serisi Modern Warfare çıkan üç ayrı sürükleyici oyunun ardından yeni oyunuyla karşımıza çıkacak. İlk olarak Call of Duty 4 Modern Warfare olarak hayatımıza giren seri Captain Price ile yaşadığımız oldukça sürükleyici hikayesiyle de oyun severlerin en sevdiği oyunlardan olmayı başarmıştı.

Hatta uzun bir BattlefieldCall of Duty tartışmasının ardından iyi kurgulanmış hikayeleriyle de öne geçmeyi başarmıştı. Yeni oyunun da oldukça merak edilmesinin ardından Call of Duty’nin resmi Twitter hesabı üzerinden yeni multiplayer modunun videosu yayınlandı.

1 Ağustos’ta tanıtılacak multiplayer modunun oynanışının ufak bir önizlemesini gösteren video ile de Call of Duty severlerin heyecanı oldukça arttı. Yeni Video tanıtılacak olan mod hakkında pek bilgi vermese de farklı bir oynanışla karşımıza çıkacağını belli etti.

Oyunun resmi olarak 25 Ekim’de satışa sunulması bekleniyor fakat yakın zamanda da ön siparişlerin açılacağını düşünüyoruz. Bu süreçte de oyunun modları ve hikayesi konusunda yeni videolar gelecek gibi duruyor. Peki siz Call of Duty’nin yeni Modern Warfare oyununu bekleyenlerden misiniz? Şimdiye kadar yayınlanan fragmanları beğendiniz mi?


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

46
6 Paylaşım, 46 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
3
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
3
Gururlu Hissediyorum

3 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir