Genel

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered, PS4 İçin Çıktı

Uzun vakittir beklediğimiz an en nihayetinde geldi. Dün resmi fragmanı da sızdırılmış olan Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered, Activision ve Infinity Ward doğrulusunda duyuruldu.

Uzun vakittir beklediğimiz an en nihayetinde geldi. Dün resmi fragmanı da sızdırılmış olan Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered, Activision ve Infinity Ward doğrulusunda duyuruldu. Hatta satışa sunuldu bile.

Birçok oyuncu doğrulusunda serinin en iyisi olarak kabul edilen Call of Duty: Modern Warfare 2, Call of Duty 4: Modern Warfare ile aynı yenilenmeden geçerek sahip olunan nesilde de karşımıza çıktı. Geliştirilmiş kaplama çözünürlüğü ve ayrıntı kalitesinin yanı sıra revizyondan geçirilmiş animasyonlar, yüksek kaliteli duruma getirilmiş sesler ve çok daha çoğunu sunacak. PlayStation 4 Pro ve Xbox One X üstünde 4K ve HDR takviyeleri de sunulacakken, PC versiyonunda ise bunlara ek olarak kare hızına kilit konulmayacak olması ve çok geniş boyutlu monitör desteği olacak.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered şu an PlayStation mağazasında 170 TL karşılığında alınabilir. PC (Battle.net) ve Xbox One amacıyla 30 Nisan 2020 tarihinde satışa sunulacak. Yakın bir vakitte da ön-siparişe açılması bekleniyor.

Oyunu satın almanız durumunda, yanında Call of Duty: Modern Warfare ve Call of Duty: Warzone oyunlarında da kullanabileceğiniz Underwater Demo Team Classic Ghost Bundle hediyeniz olacak. Bu içerikte UDT Classic Ghost görünümü, Task Force ve One For One silahları amacıyla ayrıntılı plan, Flippers adlı silah süsü, Belly Flop adlı bitiriş hareketi, No Easy Days oyuncu kartı, Ghost amblemi, nükteli bir sözün bulunduğu ses efekti ve Battle Pass sisteminde iki kademe atlama fırsatı bulunacak.

google news teknobizdeyiz
Abone Olun

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu