Sıradaki içerik:

Among Us Yeni Güncelleme: Anonim Oylama, Renk Körü Desteği ve Daha Fazlası!

e
sv

Call Of Duty Mobile Yeni Güncellemesi Android ve iOS İçin Yayında!

1689 okunma
avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Call of Duty Mobile Sezon 11 veya birinci yıl dönümü güncellemesi 14 Ekim’de yayınlanacak. Ancak, Sezon 14 lansmanından önce COD Mobile, Android ve iOS için büyük bir güncelleme başlattı.

Güncelleme boyutu yaklaşık 2GB ve oldukça şaşırtıcı olan bir sürü yeni içerikle geliyor. Ancak ne yazık ki, ‘Gece modu’ ve yeni ‘Alcatraz’ Battle Royale Haritası gibi özellikler yalnızca Sezon 14’ün lansmanıyla birlikte sunulacak.

Yeni Call of Duty Mobile güncellemesi, Cranked olan Multiplayer’da yeni bir oyun modu sunuyor. Oyun modunda, oyuncular sınırlı bir süre içinde yeni bir öldürme almalıdır, yoksa patlarlar. Yani Cranked, zamana karşı savaşmakla ilgili. Bunun dışında, büyük güncelleme, 14 Ekim’de de yayınlanacak olan Multiplayer’daki yeni ‘King’ haritasını da getiriyor.

Güncellemeden sonra, Battle Royale haritasında ‘Farm’ yakınındaki Battle Royale haritasında bir sığınağı gösteren yeni bir ana ekran arka planı göreceksiniz. Battle Royale’den bahsederken, yeni güncelleme ayrıca ‘İzole’ haritasında yeni bir küçük ada sunuyor.

Tüm bunların yanı sıra Call of Duty Mobile, kısa bir birinci yıl dönümü teaserı ile merakla beklenen ‘Alcatraz‘ haritasını doğruladı. Tanıtımda, Alcatraz’da gece vakti olduğunu görebilirsiniz, bu nedenle Gece Modu’nun küçük hapishane haritasına özel olabileceğini varsaymak daha muhtemel görünüyor.

Dahası, Cadılar Bayramı 2020 kutlaması için, gece temalı Standoff haritası 11. Sezon lansmanı ile geri dönecek. Hayranların çok sevdiği karakter Simon ‘Ghost’ Riley, hayranları heyecanlandıran Call of Duty Mobile Sezon 11’de operatör olarak da yer alacak.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.