Call Of Duty Mobile Sezon 12 Güncellemesi Yolda

1 dk


Call of Duty Mobile Sezon 11 güncellemesi, COD Mobile’daki en büyük güncellemelerden biriydi. Tüm aksaklıklara ve hatalara rağmen, birinci yıl dönümü güncellemesi oyuna pek çok şaşırtıcı içerik getirdi.

Ancak tüm güzel şeyler sona ererken Call of Duty Mobile Sezon 11 de birkaç gün içinde bizden ayrılacak. Bu nedenle oyuncular, önümüzdeki hafta sonunda yayınlanması beklenen Sezon 12 güncellemesini bekliyorlar.

Call Of Duty Mobile Sezon 12 Çıkış Tarihi

Sezon 11 Savaş Bileti sayfası, Call of Duty Mobile Sezon 12 güncellemesinin önümüzdeki hafta 11 Kasım’da yayınlanabileceğini ima ediyor.

Yazma sırasında, Call of Duty Mobile Battle Pass sayfası, Sezon 11 Savaş Geçişinin dört gün içinde sona ereceğini gösteriyor, yani 11 Kasım’da. Genel olarak, COD mobil yeni güncellemeyi mevcut Savaşın sona ermesinden bir gün önce yayınlar. Geçmek. Ancak yeni Sezon, Savaş Geçidi’nin sona ermesinden bir gün sonra başlayacak. Dolayısıyla, bu eğilimi göz önünde bulundurarak Call of Duty Mobile Sezon 12 çıkış tarihi 11 Kasım olabilir.

Şimdi 12. Sezonun Hackney Yard haritasını Multiplayer’da tanıtacağı doğrulandı. Oyuncular Hackney Yard için heyecanlı çünkü bu Modern Warfare 2’nin hayranlarının en sevdiği harita.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

49
6 Paylaşım, 49 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
0
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir