Call of Duty Mobile İçin Yeni Harita Müjdesi!

1 dk


Son birkaç aydır karantina sebebiyle hem bilgisayar oyunları hem de mobil oyunlarına rağbet artmaya başladı. Call of Duty Mobile Rust haritası ile ilgili Twitter üzerinden açıklama yapıldı.

Call of Duty Mobile Rust haritası ile gündemde

2019 senesinde süratle ivme kazanarak rakiplerini şaşırtan Call of Duty Mobile, çoğu mobil oyuncu doğrulusunda beğenilmişti. Gerek oyun dinamikleri gerekse yenilikleriyle kullanıcıları kendisine bağlayan oyun haritalarını güncellemeye devam ediyor.

Call of Duty Modern Warfare ile tanıdığımız Rust haritası, yakın vakitte mobil oyuncular amacıyla de oynanabilir duruma gelecek. Modern Warfare 2. Sezon ile beraber çoğu oyuncunun beğendiği Rust haritası yardımıyla mobil versiyonun da ivme kazanması bekleniyor.

Şirketin resmi Twitter hesabından oluşturulan bildirimde her ne kadar tarih belirtilmese de yeni haritanın birkaç hafta ortamında yayınlanacağı ön görü ediliyor. Call of Duty Mobile Steel Legion güncellemesi Modern Warfare’da tespit edilen Gunfight aynısı bir sistemi de içeriyor.

Ayrıca çoğu kullanıcı doğrulusunda beğenilen Zombi modunun yine geleceği söylentiler arasında yer alıyor. Battle Royale modunun standart çoklu oyuncu modunu geride bırakacağı da düşünülüyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

49
6 Paylaşım, 49 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
0
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
0
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir