Call of Duty Mobile, 10.Sezonda ‘Terminal’ Haritasını Alacak

1 dk


Call of Duty Mobile Season 9 yayında ve oyuncular cep telefonları ile en ünlü battle royale oyunlarından birinde tüm yeni içeriğin tadını çıkarıyor.

COD Mobile 10. Sezon için gelecek içeriği tanıtmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde Call of Duty Mobile, yeni Sezon 10 güncellemesinin oyunda ‘Terminal’ Çok Oyunculu haritasını tanıtacağını duyurdu.

‘Terminal’, ilk olarak Call of Duty Modern Warfare 2’de tanıtılan orta ölçekli çok oyunculu bir haritadır. Harita daha sonra Modern Warfare 3 için ücretsiz bir DLC olarak yeniden düzenlendi. Şimdi, aynı çok oyunculu harita nihayet Call of’ın mobil sürümüne geliyor.

Call of Duty Mobile ekibi, Terminal haritasının önümüzdeki sezon için onaylayan sisli bir resmini tweetledi. Call of Duty Mobile bir tweet’te “Yolcuların dikkatine, Uçuş No. 83764625 şimdi uçağa biniyor! Said” dedi. Ancak, yalnızca kendini işine adamış COD fanatikleri resme bakarak haritanın adını bulabildiler.

İlginç bir şekilde, birçok COD Mobile oyuncusu Terminal haritasının Sezon 9 güncellemesiyle geleceğini düşünüyordu. Bunun nedeni, Call of Duty Mobile’ın haritayı bir süre önce oyunun beta sürümünde yayınlamış olmasıydı.

COD Mobile Beta erişiminiz varsa, Sezon 10 güncellemesini beklemeden Terminal haritasının keyfini çıkarabilirsiniz.
Bununla birlikte, oyuncular Sezon 10 güncellemesinin Eylül ortasında oyunun global sürümüne gelmesini bekleyebilirler. Yani, çok yakında Terminal haritasında uçuşlara başlayacaksınız.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

63
8 Paylaşım, 63 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir