Call of Duty: Black Ops Cold War Ne Zaman Çıkacak?

2 dk


Bundan aşağı yukarı 3 ay evvelce ilk defa adını duyduğumuz Call of Duty: Black Ops Cold War’un aşağı yukarı çıkış tarihi, Doritos paketinin üzerinde meydana çıktı. Oyunun logosu da Doritos paketinde yer alan detaylardan birisiydi.

Geçtiğimiz aylarda Call of Duty: Black Ops serisinin görülmemiş bir başlıkla geleceğini öğrenmiştik. Serinin yeni oyunu, Call of Duty: Black Ops Cold War ismiyle pazara sürülecekti. Fakat bugüne kadar oyun ile ilgili çok az şey duyduk ve öğrendik. Bugünse oyun, bir Doritos paketinin üzerinde promosyon olarak görüntülendi.

Twitter’da TheGamingRevolution adlı bir kullanıcının iddiasına göre kendisi, bir şahıstan özel bir mesaj aldı. Kullanıcının aldığı mesajda bir resim ve resimde de içersinde Call of Duty: Black Ops Cold War promosyonu tespit edilen bir Doritos paketi bulunuyordu. Pakette yer alan detaylarla beraber oyunu logosu da gün yüzüne çıktı.

Doritos paketinde yer alan CoD: Black Ops Cold War promosyonu:

Kendisinin de tanımadığı bir şahıstan özel mesaj olarak bu görüntüleri aldığını bildiren TheGamingRevolution, ilk başta görüntüleri paylaşmakta tedirgin olduğunu fakat CharlieIntel adlı kullanıcının aynı görüntüleri paylaşmasıyla tedirginliğinin ortadan kalktığını belirtti.

Kullanıcının paylaştığı görüntülerde yer alan Call of Duty: Black Ops Cold War promosyonu, geçen yıl çıkış yapan Call of Duty: Modern Warfare promosyonuyla benzerlik taşıyor. İki oyunun promosyonu arasındaki bu benzerlik, aynı vakitte Call of Duty: Black Ops Cold War’un ne vakit bizimle buluşacağına da küçük bir ışık tutuyor.

Geçtiğimiz yıl Call of Duty: Modern Warfare amacıyla de bir promosyon düzenlenmişti. Promosyonda yukarıda gördüğümüzle aynı şekilde 2 kat deneyim puanı sunuluyordu. Promosyon, 1 Ekim 2019 tarihinde başlamış; oyun da 25 Ekim 2019 tarihinde pazara sürülmüştü.

Yukarıda yer alan promosyonun detaylarındaysa promosyonun 5 Ekim’de başlayacağı ve 31 Ocak 2021’de sona ereceği bilgi kapasitesi yer alıyor. Yani Call of Duty: Black Ops Cold War, aslında de ekim ayında oyuncularla buluşabilir. Tabii bu iddianın sadece yukarıdaki Doritos paketinde yer alan bilgilerden çıktığını unutmamak gerekiyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

53
7 Paylaşım, 53 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
3
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
3
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir