Call of Duty: Black Ops 4 yeni sezon başladı

1 dk


Call of Duty: Black Ops 4’te yeni sezon resmen başladı. Apocalypse Z Operasyonu adı verilen bu yeni sezonda zombiler teması ön plana çıkıyor. Bunun yanı sıra güncelleme ile birlikte yeni kişileştirme öğeleri ve harita güncellemeleri gibi özellikler de beraberinde geliyor. İşte Call of Duty: Black Ops 4 yeni sezonhakkında detaylar!

Call of Duty: Black Ops 4 yeni sezon neler getirecek?

Oyuna gelen güncelleme ile gelen en büyük yeniliklerden biri zombi teması oluyor. Zombiler modunda Nuketown haritasının yeni bir hikayesi ve devasabir versiyonu var. Şehrin altında geçen oyunda, ışın silahı dahil olmak üzere birçok prototip silahla zombilerle savaşabileceksiniz.

Yoğun sis, ceset ve bol miktarda kanın yer aldığı güncellemede yeni karakterler de yer alıyor. Oyun bu yeni karakterler ile birlikte daha da zevkli bir hale geliyor. Bunun yanı sıra yeni silahlar ve yeni araç tasarımları da bizlere eşlik ediyor.

Bu güncelleme şu anda yalnızca PlayStation 4 kullanıcılarına ulaşmış durumda. Bu hafta içerisinde bilgisayar kullanıcılarının da bu güncellemeyi alması beklentiler arasında yer alıyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

47
6 Paylaşım, 47 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
3
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
3
Gururlu Hissediyorum

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. black ops efsane bir seri call of duty nerdeyse bütün serilerini bitirdim çok iyi oyundur…