Kripto Para

ByBit Dolar Mevduatını Dondurdu

Kripto para borsası ByBit bir kesinti sebebiyle dolar mevduatını dondurduğunu açıkladı.

Kripto para borsası ByBit dolar mevduatını dondururken münasebet olarak bir iş ortağındaki hizmet kesintisini gösterdi. Borsa, banka havalesi ve SWIFT yoluyla dolar mevduatını dondurduğunu açıkladı.

ByBit’ten Beklenmedik Dolar Mevduatı Kararı

4 Mart 2023’te kripto para borsası Bybit, banka havalesi yoluyla ABD doları mevduatını askıya aldığını duyurdu. Bybit, banka havaleleri ve SWIFT ağı yoluyla USD mevduatlarının askıya alınmasının nedeni olarak ortağından kaynaklanan “kesintileri” gösterdi.

bybit dolar mevduatini dondurdu 0 4bWqfS9c

Kripto para borsası Bybit, Cumartesi günü ABD doları mevduatlarını askıya aldığını duyurdu. Şirket açıklamasında şunları dedi:

“Bybit, ortağımızın hizmet kesintileri nedeniyle banka havalesi yoluyla USD mevduatını askıya aldı. Çabucak geçerli olmak üzere, banka havalesi (SWIFT) ve banka havalesi (ABD bankası için) yoluyla USD mevduatı artık kullanılamıyor.”

Bybit, müşterilerin Advcash cüzdanı yahut kredi kartı ile ABD doları yatırmaya devam edebileceğini kaydetti. Bybit müşterileri, geçerli şartlar dahilinde 10 Mart 2023 tarihine kadar SWIFT ve ABD bankaları aracılığıyla banka havalesi yoluyla para çekebilecek.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/bybit-dolar-mevduatini-dondurdu/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu