Telefonlar

Bütçe dostu Redmi A2 için geri sayım başladı!

Redmi markasının ülkemiz pazarındaki rolünü hepimiz biliyoruz. Bütçe dostu telefon dediğimizde aklımıza gelen ilk markalardan olan Redmi, bu sınıfta yeni bir cihazını geliştiriyor. Redmi A2 ismiyle geleceği söylenen akıllı telefon, yeni bir sertifika listesinde tespit edildi. Telefonun yeni ayrıntıları da bu vesileyle ortaya çıkmış oldu. Detayları inceleyelim.

Redmi A2 yeniden karşımızda! Çıkışı çok yakın gözüküyor

Son gelen bilgilere göre Redmi A2, 23028RN4DGmodel numarası ile NBTC tarafından onaylandı. Bu sertifika sayesinde akıllı telefonun çok yakın bir vakitte çıkış yapacağı anlaşıldı. Bunun yanı sıra ünlü bir sızıntıcı telefonun özellikleri hakkında bilgiler paylaştı.

Redmi A2 neler sunacak?

Redmi’nin bütçe dostu A2 akıllı telefonu ön tarafında 6.52 inç büyüklüğünde IPS LCD ekran taşıyacak. Akıllı telefon optik tarafında 8 Megapiksel birincil kamera, 2 Megapiksel derinlik sensörü ve 5 Megapiksel ön kamera taşıyacak.

butce dostu redmi a2 icin geri sayim basladi 0 afmMdDPh Redmi A2 sızdırılmış render görseli.

Telefonun gücünü MediaTek’in Helio G36 yonga setinden alacağı belirtildi. 2GB RAM ve 32GB dahili depolama seçenekleri sisteme eşlik edecek. Cihazın 10W hızlı şarj destekleyen 5,000mAh kapasiteli pili taşıyacağını da biliyoruz.

Redmi A2, geçtiğimiz gün çıkan bilgilere göre 97€ fiyat etiketiyle Avrupa ülkelerinde piyasaya çıkacak. Akıllı telefonun ülkemize de geleceğini umuyoruz. Detaylar için takipte kalın.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/mobil/butce-dostu-redmi-a2-icin-geri-sayim-basladi-64034720cb18ea21765ebc75

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu