Gündem

Bu Sefer Memnunluktan Ağladı: Dürdane Gültepe’ye Anneler Günü Sürprizi

Adana’da dün polis gruplarının ihbar üzerine gittiği konutta ağlarken bulduğu Dürdane Gültepe’nin (60), annesi, babası, çocukları ve hiç ziyaretçisi bulunmadığı için yaşadığı yalnızlığı anlatması, toplumsal medyada yankı buldu. Ellerinde çiçeklerle Gültepe’yi ziyaret eden çok sayıda kişi, elini öpüp Anneler Günü’nü kutladı.

bu sefer memnunluktan agladi durdane gultepeye anneler gunu surprizi 0 qhF1RDPM

Çınarlı Mahallesi 61013 Sokak’ta dün saat 09.00 sıralarında, duvarları sarmaşıklarla, bahçesi ise ağaçlarla kaplı bir meskenden ağlama sesi duyan mahalleli polise haber verdi. Polis grupları kapıyı çaldı lakin açan olmadı.Bir mühlet sonra kapıyı gözyaşları içerisinde açan Dürdane Gültepe, polis takımlarını görünce duygulandığını söyledi.

‘Yalnızlık nedeniyle duygulanıp ağlamıştım’

bu sefer memnunluktan agladi durdane gultepeye anneler gunu surprizi 1 JyDvEQES

Gültepe, ‘Yıllar evvel annem, babam öldü. Hiç evlenmedim, çocuğum da yok. __Kimse gelip gitmez. Biraz evvel de yalnızlık nedeniyle duygulanıp ağlamıştım. Bir sorun yok. Adana’nın her mahallesinde akrabamız var lakin kimse gelip gitmez. Şu meskenin lisanı olsa da bu konutta yiyip, içip, yatanları konuşsa. Kimse yok artık. Biraz evvel de yalnızlık nedeniyle duygulanıp ağlamıştım, yanlış anlaşılmış. Buralar gürültülü olduğu için sizin seslendiğinizi fark etmedim’ diye konuştu.

Toplumsal medyadan toplandılar

bu sefer memnunluktan agladi durdane gultepeye anneler gunu surprizi 2 9wrh2ury

Demirören Haber Ajansı’nın (DHA) haberi üzerine Dürdane Gültepe’nin durumu, toplumsal medyada yankı buldu. Gültepe’nin yalnızlığıyla ilgili paylaşımlar yapan toplumsal medya kullanıcıları, sabah erken saatlerden itibaren kendisini ziyaret etmeye başladı.Çok sayıda kişi ellerinde çiçeklerle Gültepe’nin meskenine gidip elini öptü, Anneler Günü’nü kutladı.

Annesiz babasız olduğum için daima ağlardım

Kaynak: https://onedio.com/haber/bu-kez-mutluluktan-agladi-durdane-gultepe-ye-anneler-gunu-surprizi-1066160

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu