Donanım

Bu da oldu! Klozeti oyun bilgisayarına çevirdiler

Steam Deck üslubu el konsolları, akıllı telefonlar yahut güçlü dizüstü bilgisayarları sayesinde neredeyse her yerde oyun oynamak mümkün. Lakin bir YouTuber, çılgın bir projeye imza atarak klozetin içerisine oyun bilgisayarı yerleştirdi.

Klozet içerisine oyun bilgisayarı yerleştirilir mi?

Basically Homeless isimli YouTube kanalı tarafından paylaşılan yeni görüntü, binlerce oyuncusunun dikkatini çekti. YouTuber, porselen klozet tankını bilgisayar kasası olarak kullanmak istedi ve birinci olarak tankta dev bir delik açtı. Bu tankın hem tuvalet bileşenleri ve suyu hem de bilgisayar kesimlerini barındıracak.

bu da oldu klozeti oyun bilgisayarina cevirdiler 0 18WGOecq

Porselen klozet tankına bilgisayar kesimlerini yerleştirdikten sonra, iddia edebileceğiniz üzere, tanktaki su bilgisayara temas etmeye başladı. Suyu boşaltan YouTuber, kauçuk dolgulu macun uygulayarak su ile kesimlerin temasını kesmeyi başardı.

Kauçuk dolgulu macun sayesinde oyun bilgisayarı tuvalet tankı içerisinde problemsiz bir halde çalıştı. Bilgisayar fanını, tankın üst kapağına yerleştirmeyi unutmadı. Ayrıyeten klozetin de kendi fonksiyonunu hala yerine getirebildiğiifade edildi.

Klozet oyun bilgisayarı özellikleri de hiç üzücü değil. Basically Homeless’ın açıklamasına nazaran, MSI Z690I Unify mini-ITX anakartı ve Intel Core i7-12700 CPU kullandı. Nvidia GeForce RTX 3060 ekran kartının yanı sıra 64 GB’lık G.Skill Trident Z5 RAM bellek tercih edildi.

Peki siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce klozet oyun bilgisayarı nasıl bir fikir? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: https://shiftdelete.net/bu-da-oldu-klozeti-oyun-bilgisayarina-cevirdiler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu