Dizi & Film

Bu Akşam ( 21 Temmuz Perşembe) Televizyonda Hangi Sinemalar Var?

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte televizyonların reyting rekoru kıran dizileri, sezon finali yaparak bir süre ekranlara ara verdi. Televizyonlarda dizilerin yerini ise çeşitli programlar, belgeseller ve filmler yayınlanmaya başladı. Hemen her akşam ekranlarda romantik komedi, bilimkurgu, aksiyon, dram türünde birçok film gösteriliyor. Peki bu akşam televizyonda hangi filmler var? İşte 21 Temmuz Perşembe akşamı yayınlanacak filmler…

Grip filmi, 21 Temmuz Perşembe akşamı, saat 19:30’da BEYAZ TV ekranlarında.

bu aksam 21 temmuz persembe televizyonda hangi sinemalar var 0 nf8yf4Ci

Güney Kore’nin bir kasabasında grip salgını başlar. İlk zamanlar insanlar bu salgını ciddiye almaz. Ancak virüs hızla insanlara bulaşır. İnsanlar, ölümcül bir hastalık olan bu griple mücadele etmeye çalışır.

Jurassic World filmi, 21 Temmuz Salı akşamı, saat 20:00’da KANAL D ekranlarında.

bu aksam 21 temmuz persembe televizyonda hangi sinemalar var 1 64imuqHF

Jurassic Park denemesinde başarısızlık yaşandıktan sonra, Nublar Adası’nda tekrar Jurassic Park kurulur. Ancak bu parka insanların ilgisi yavaş yavaş azalınca, parkı işletenler var olan dinozorlardan yeni bir tür ortaya çıkartır. Bu tür, adada yaşayanlar için oldukça tehlikeli olacaktır.

Skyrak Savaşı, 21 Temmuz akşamı, saat 21:30’da BEYAZ TV ekranlarında.

bu aksam 21 temmuz persembe televizyonda hangi sinemalar var 2 A5VLTp2c

Yakın gelecekte dünya insanlar için tehlikeli bir hal almıştır. İnsanlar ise gökyüzünde bir şehir olan SkyArk’a göçmüştür. Bu yerde zamanla yeterli gelmeyince pek çok kişi dünyaya geri gönderilmiştir. Dünyaya dönenlerden biri ise yaratıklarla mücadele ederek her iki yere de barış getirecektir.

Kılıbık filmi, 21 Temmuz Çarşamba akşamı, saat 22:30’da FOX TV ekranlarında.

bu aksam 21 temmuz persembe televizyonda hangi sinemalar var 3 17IVCdOn

Eşinin bir dediğini iki etmeyen Kamil, sadece karısı tarafından değil çevresi tarafından da dışlanır. Ancak Kamil, bir hata sonucu Karabela adında bir katil olarak anılmaya başlanır. Herkes tarafından saygı görmeye başlayan Kamil’in bu hayatı uzun sürmeyecektir.

Kaynak: https://onedio.com/haber/bu-aksam-21-temmuz-persembe-televizyonda-hangi-filmler-var-1083639

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu