Kapat

Borderlands Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu: İşte Detaylar!

Epic Games Store’dan bu haftanın ücretsiz oyunu Borderlands: The Handsome Collection’dan başkası değil. Önümüzdeki 7 gün içinde ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz ve sonsuza dek sizin olacak.

Burada yeniyseniz, ücretsiz oyunların nasıl çalıştığı ve aşağıda nasıl talep edileceği hakkında temel bir özet bulacaksınız. Daha önce en az bir makale okuduysanız tekrar hoş geldiniz!

Epic Games Store’da ücretsiz oyunlar talep etmek için  artık Epic’in yeni güvenlik sürecinin bir parçası olarak iki faktörlü kimlik doğrulama gerekiyor . Hak talebinde bulunmak için hesabınızda 2FA’nın etkinleştirilmiş olması gerekir.

Oyunlarınızı tarayıcınızdan veya resmi Epic Games Launcher’dan talep edebilirsiniz. Seçim yönteminize bakılmaksızın, hak talebinde bulunmak için bir Epic Games hesabına ihtiyacınız olacaktır.

Bir hesaba kaydolmak ücretsizdir ve başlatıcıyı indirmek tamamen ücretsizdir. Herhangi bir ödeme bilgisi de gerekmez.

Ücretsiz oyununuzu (ve Epic Games Store’dan edinilen diğerlerini) oynamak için Epic Launcher’a ihtiyacınız olacak, ancak acele yok. Oyununuzu talep ettikten sonra, istediğiniz zaman indirmeniz için kütüphanenizde beklemeniz yeterlidir.

Borderlands 2’deki Pandora’nın kargaşa dolu dünyasını ve Borderlands: Borderlands’deki Pre-Sequel: Yakışıklı Koleksiyon’un ay çılgınlığını keşfederken ateş edin ve yağmalayın. Bazilyon tabancaları, ticari marka kooperatif oynanışı ve tüm bonus eklenti içeriği dahil olmak üzere ödüllü FPS-RPG serisini deneyimleyin.

Epic Games Store’daki Borderlands: The Handsome Collection’ı buradaki bağlantıyı izleyerek edinebilirsiniz . Herkes oyunu iddia etmek için acele ederken birkaç sorunla karşılaşabileceğinizi unutmayın (‘sayfa bulunamadı’ hataları gibi), ancak kapmak için bir haftanız var, bu yüzden sabırlı olun.

Borderlands: Handsome Koleksiyonu 4 Haziran’a kadar saat 16: 00’da (BST) ücretsiz olacak. Daha sonra fiyat etiketini geri kazanacak ve Epic , Epic Games Mega Sale’in bir parçası olarak son mega oyunu ücretsiz olarak açıklayacak .

Satış 14 Mayıs’tan 11 Haziran’a kadar sürecek ve Epic tüm oyunculara 10 $ kupon veriyor. Mağazada 14,99 ABD doları veya daha fazla uygun içerik satın almak için bu kuponları kullanın ve yine başka bir kupon alırsınız.

Bu hafta bu kadar, ancak Epic’in hangi hit oyunun bir sonraki oyununu verdiğini görmek için önümüzdeki Perşembe günü tekrar kontrol ettiğinizden emin olun. İyi oyunlar!

2 1 1 1 0 1