Oyun

Bomba gelişme: CS:GO 2 birinci kere ortaya çıktı!

CS:GO, 2012’de çıkış yaptı. Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen çevrim içi birinci şahıs nişancı oyunu, ülkemiz dahil tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip. Sistem ihtiyaçları de mütevazi olan oyun görünüşe nazaran yakında büyük bir kimlik değişimi yaşayacak. Son ortaya çıkan bilgilere nazaran CS:GO 2 yolda ve oyuncuların karşısına çıkmak için gün sayıyor.

CS:GO 2 Nvidia şoförlerinde ortaya çıktı

E-spor kesimiyle ilgili raporlarıyla bilinen Richard Lewis‘e nazaran Valve, oyun kesiminin efsanelerinden CS:GO‘nun yeni bir versiyonu üzerinde çalışıyor ve son evreye geçti. Şimdi ismi net bir halde muhakkak olmasa da ”CS:GO 2” yahut ”CS 2” olarak isimlendirilmesi beklenen üretimde Dota 2 ve Half-Life: Alyx üzere oyunlarda da karşımıza çıkan Source 2 oyun motoru yer alacak. Bu sayede daha gelişmiş grafikler ve performans sağlanacak.

Richard Lewis‘in savı, geçtiğimiz hafta DAOWAce isimli Reddit kullanıcısı tarafından paylaşılan Nvidia şoför görselleriyle büyük ölçüde uyumlu. Çünkü kelam konusu görsellerde “csgos2.exe” ve “cs2.exe” olmak üzere iki adet belge yer alıyordu. Öte yandan yeni oyun 128 tickrate sunucularına konut sahipliği yapacak. Böylece çevrim içi maçlar esnasında daha az gecikmeler yaşanacak. Sunucuların saniyedeki yenilenme suratına işaret eden tickrate, 2012’de çıkış yapan CS:GO‘da 64 tick düzeylerindeydi.

Şu an için yeni CS:GO oyununun ne vakit yayınlanacağıyla ilgili net bir ayrıntı yok. Lakin Richard Lewis’e nazaran beta süreci bu ay içerisinde başlayacak ve ilerleyen devirlerde ise tam şoför kullanıma sunulacak.

Peki siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Kaynak: https://shiftdelete.net/valve-cs-go-2-ilk-kez-ortaya-cikti

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu