Kripto Para

BoA, Starbucks’ın Web3 Projesinde Muvaffakiyet Görüyor

Bank of America (BoA), Starbucks’ın Web3 projesi olan Odyssey programının erken muvaffakiyet belirtileri gösterdiğini söyledi.

Starbucks, Web3’e ilgi duyan şirketlerin ortasında geliyor. Geçtiğimiz yıl Starbucks, NFT biçiminde dijital koleksiyon pulları satın alımına imkan sağlayan ödül programı Odyssey‘i tanıttı.

BoA, Starbucks’ın Web3 Teşebbüsünün Başarılı Olacağına İnanıyor

Bank of America (BoA), Starbucks’ın sanal dünyada marka sadakatini artırmayı amaçlayan Starbucks Rewards’ın bir uzantısı olan Odyssey programının cüret verici işaretler gördüğünü söyledi.

Bank of America, Starbucks Rewards’ın sanal dünyada marka sadakatini genişletmeyi amaçlayan bir uzantısı olan Starbucks’ın Odyssey programının erken muvaffakiyetin cüret verici işaretlerini gördüğünü söyledi.

boa starbucksin web3 projesinde muvaffakiyet goruyor 0 KwObRTBQ

Sara Senatore liderliğindeki bir analist grubu 28 Şubat tarihli bir notta Odyssey hakkında şunları yazdı:

“Odyssey, sadakati işlemsel kökenlerinin ötesinde geliştirme yeteneği sağlıyor. Üyeler, etkileşimli seyahatleri tamamlayarak (içecek satın almanın yanı sıra) Odyssey Puanları kazanabilecekleri üzere, bunları özel etkinliklere ve memleketler arası seyahatlere erişim de dahil olmak üzere etkileşimli tecrübeler için kullanabilirler.”

Aralık ayında Odyssey’in beta testini başlatan kahve şirketi, üyelerin kahve eğitimi ve Starbucks tarihi ile ilgili oyunlar, sanal cinsler üzere etkileşimli seyahatlere katılmalarına ve ödüllerle değiştirilebilen Odyssey Puanları yahut seyahat damgası NFT’leri kazanmalarına imkan tanıyor.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/boa-starbucksin-web3-projesinde-basari-goruyor/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu