Sıradaki içerik:

Huawei, Interop Tokyo 2020’de Sekiz Ödül Aldı!

e
sv

Bloodborne “Remaster” PlayStation 5’e Geliyor: İşte Detaylar!

avatar

Mert

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bloodborne görünüşe göre sadece PC’ye değil , aynı zamanda bir tür remaster olarak PlayStation 5’e geliyor.

Başlangıçta oyunun bir PC portundan bahseden Sloth Mom, oyunun bir PlayStation 5 versiyonunun PC sürümüyle birlikte geldiğini de ortaya koydu. Gecikmeli PlayStation 5 dijital vitrin etkinliği sırasında duyurulması gerekiyordu ve sadece bir port değil, bir tür remaster olacak.

Geliştirici hakkında konuşan Sloth Mom, From Software’in Bloodborne’un bu yeni sürümü üzerinde çalışmadığını tekrarladı, ancak üzerinde çalışan geliştirici, geliştirdiği diğer bağlantı noktalarından yola çıkarak hayal kırıklığına uğratmayacak. Bu, Bluepoint Games’in gizemli geliştirici olabileceğini ima ediyor gibi görünüyor, çünkü geçmişte bazı mükemmel portlar geliştirdi ve daha önce bir Demon Souls remaster veya remake olduğu söylenen büyük bir proje üzerinde çalıştığı söylentileri var.

Paylaşacağım son ayrıntı, FromSoft’un kendisinin limanı yapmaması, ancak remaster yapan şirketin, taşıdıkları diğer oyunlara baktığımda büyük bir inanç sahibi olduğum. Bu şirketin kim olduğunu paylaşmayacağım, ama içtenlikle hayal kırıklığına uğramayacaksın.

Bloodborne’un PC ve PlayStation 5 sürümleri, orijinal PlayStation 4 sürümü, taban veya Pro modelinde bu kadar iyi çalışmadığı için gerçekten de hoş geldiniz. Bir çeşit “remaster” olacağı gerçeği, aynı zamanda diğer geliştirmelerin de dahil edileceğini, oyunu kesinlikle orijinal versiyonunda olduğundan daha iyi hale getirecek geliştirmeleri önermektedir.

Bloodborne artık dünya çapında PlayStation 4’te mevcut. Söylentilerdeki PC ve PlayStation 5 sürümlerinde sizi daha fazla içeri alır almaz güncel tutacağız, bu nedenle en son haberler için bizi takip etmeye devam edin.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.